هتل کراون پلازا شانگهای فودان:

هتل Crowne Plaza Shanghai Fudan در منطقه تجاری Wujiaochang واقع در مقابل دانشگاه فودان واقع شده است و اتاق هایی با تزئینات زیبا را ارائه می دهد. دارای یک مرکز تناسب اندام ، امکانات آبگرم و 4 محل غذاخوری میباشد. WiFi با سرعت بالا و پارکینگ رایگان نیز ارائه شده است.

هتل Crowne Plaza Shanghai Fudan با ماشین 10 دقیقه با واندا پلازا وهمچنین دانشگاه تونجی نیز با ماشین 10 دقیقه رانندگی فاصله دارد. پارک Huangxing با ماشین 13 دقیقه فاصله دارد. خیابان عابر پیاده نانجینگ 25 دقیقه و ایستگاه مترو Wujiaochang با ماشین در فاصله 10 دقیقه رانندگی قرار دارد. فرودگاه بین المللی Hongqiao با هتل 45 دقیقه فاصله دارد.

هر اتاق دارای تهویه هوا و پنجره های دو جداره و خدمات 24 ساعته اتاق است. امکانات اتاق شامل یک چای ساز / قهوه و مینی بارمیباشد. سرویس بهداشتی فراهم شده است.میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند. همچنین هتل دارای استخر سرپوشیده و زمین تنیس در فضای باز. ماساژ سنتی چینی ، درمان های زیبایی و سونا در این آبگرم موجود میباشد.

کافه میکس دارای ظروف غربی ، بوفه چینی و صندلی در فضای باز است. غذاهای چینی در رستوران He Yuan سرو می شود. رستوران و کافه رستوران Mezzanine نوشیدنی و میان وعده ارائه می دهد.

امکانات هتل

  • آسانسور
  • صبحانه بوفه
  • یخچال با مینی بار شارژ شده
  • استخر سر پوشیده
  • مجتمع ورزشی و تفریحی