هتل دوکس د پالم دبی:

هتل دوکس دبی در جزیره نخل این شهر واقع شده. این هتل دنیای جذاب سلطنتی بریتانیا را برای جهانگردان لوکس به ارمغان میاورد.مهمانان میتوانند کنار رودخانه با جریان ملایم آب بنشینند و یا از دیدن ورزش های آبی در کنار ساحل لذت ببرند.

هتل دوکس دبی شامل ۲۷۹ اتاق خواب مجلل منحصر به فرد است و شامل ۲۲۷ آپارتمان مجهز با منظره دیدنی از خلیج فارس است. همه اتاق ها و سوییت ها دارای ماهواره و تلویزیون با صفحه تخت هستند. قهوه ساز، چای ساز، کمد لباس، حوله، دمپایی، لوازم آرایشی و بهداشتی فلوریس از دیگر امکانات کلیه اتاق ها و سوییت های این هتل است.

هتل دوکس د پالم دبی بهترین میز بریتانیایی را برای مشتریان خود ارایٔه میکند. رستوران این هتل غذاهای خود را در ظروف اصیل بریتانیایی به طور شگفت انگیزی به سبک و پیچ و تاب بریتانیایی سرو میکند.

در این هتل مهمانان میتوانند غذاخوردن به سبک بریتانیا را با منظره ایی زیبا مشرف به دبی تجربه کنند، همچنین میتوانند مقابل بار رستوران در رستوران ساحلی چهاردهم غربی از خوردن وعده غذایی خود لذت ببرند.

 این هتل دارای یک سالن ورزشی با تجهیزات پیشرفته برای رژیم و تناسب اندام است. در طبقه چهاردهم مهمانان میتوانند در هنگام تمرین های ورزشی خود  از طریق پنجره های کف تا سقف از منظره دیدنی ماریانا دبی لذت ببرند. یک سالن مو معتبرهم برای مشتریانی که قصد متنعم کردن خود را دارند وجود دارد.هتل به راحتی به فرودگاه بین المللی دبی و فرودگاه بین المللی مکتوم دسترسی دارد و۳۰ دقیقه به طور سواره با آنها فاصله دارد. مرکز خرید امارات در فاصله ۲۰ دقیقه ایی و مرکز خرید دبی در فاصله ۳۰ دقیقه ایی از این هتل قرار دارند. در عرض ۳۰ دقیقه میتوان به تمام پارک های تفریحی استراحتگاه های دبی دست یافت.پالم جمیرا یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که به آرامش، سواحل و رستوران علاقه مندند.گردشگران ۸،۳ امتیاز برای مسافرت های دونفره به این مکان داده اند.

برای اطلاع از سایر هتل های دبی به بخش هتل‌های سایت مراجعه کنید.

 

[osm_map_v3 map_center= “23.5061,54.1241” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

 

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • ساحل اختصاصی
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده