هتل گرانادا لاکچری بلک:

هتل گرانادا لوکس بلک با ارائه انواع امکانات منحصر به فرد مخصوص کودکان و نوجوانان ، دارای دو مینی کلوپ برای بچه ها بین 4 تا 16 سال و یک پارک تفریحی است. سرزمین عجایب همراه با آبشارها و امکانات آسانسوری میباشد.مینی کلاب مجهز به بازی های بورد ، فعالیت های خلاقانه روزانه و همچنین پارک های شناور در ساعات مشخصی از روز است.

ازسرویس کودک در صورت پرداخت هزینه اضافی می توان خدمات دریافت نمود. تختخواب کودک ، وان حمام کودک و صندلی   تغذیه کودک به صورت رایگان ارائه می شود.همراه با سایر امکانات کودک شامل بطری های گرمتر و مخلوط کن برای تسهیل آماده سازی غذا  برای کودک در اختیار شما قرار میگیرد.

تمام اتاق های هتل Granada Luxury Belek دارای تهویه مطبوع و تلویزیون ، جعبه ایمنی و مینی بار هستند. شما می توانید از آب وهوای با طراوت مدیترانه ای در بالکن لذت ببرید. حمام اختصاصی با دوش نیز برای راحتی شما در نظر گرفته شده است.

هتل Granada Luxury Belek گزینه های مختلفی برای غذاخوری را ارائه می دهد. یک رستوران la la carte در هتل و رستوران به سبک بوفه در دسترس شماست. شما می توانید نوشیدنی های با طراوت  خود را در این  کافه بنوشید .

پارکینگ اختصاصی رایگان در دسترس است و WiFi در تمام هتل فراهم شده است. خدمات رفت و آمد به ساحل اختصاصی ارائه می شود. نزدیکترین فرودگاه فرودگاه آنتالیا ، 34 کیلومتر با هتل فاصله دارد. کرایه اتومبیل نیز ارائه می شود و در صورت درخواست با پرداخت هزینه اضافی می توان رفت و آمد فرودگاه را ترتیب داد.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “37.1800,30.7892” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده
  • مرکز اسپا و سلامتی