تور فرانسه-ایتالیا (آبان):

۱۰ شب و ۱۱ روز

۵ شب پاریس، ۲ روز ونیز و ۳ روز رم

 

خدمات تور فرانسه-ایتالیا (آبان):

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.
  • پرواز داخلی.

برنامه سفر تور فرانسه-ایتالیا (آبان):

روز اول:

پس از رسیدن به فرودگاه و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها با استفاده از توضیحات راهنما به گشتی کوتاه خواهیم گذراند.

روز دوم:

در گشت امروز به قصد دیدن اماکنی مانند کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن، کلیسای ساکره کور و خیابان شانزه لیزه از هتل خارج می‌شویم. در پایان گشت، بعد از ظهر را در اختیار داریم تا نوشیدن قهوه فرانسه را در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر تجربه کنیم.

 

 

 

روز سوم:

روز سوم با گشتی دیگر در پاریس آغاز می شود. در گشت امروز به بازدید از ساختمان اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد خواهیم پرداخت. تمرکز اصلی برنامه بر بازدید از ساختمان اپرا اختصاص دارد که بلیط‌های ورودی آن از قبل رزرو شده است. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهادات راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های شهر لذت ببریم.

 

 

 

روز چهارم:

با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از مونا لیزا در موزه معروف لوور یا از قبرستان پرلاشز باردید کنیم. این مکان آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان می باشد. می‌توانیم وقت خود با گشت یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند بگذرانیم.

 

 

 

روز پنجم:

امروز نیز می‌توانیم در صورت تمایل از کاخ ورسای و موزه اورسی ازدید کنیم.

 

 

 

روز ششم:

روز ترک فرانسه و عزیمت به ایتالیا فرا رسید. پس از تحویل اتاق هتل به شهر رویایی روی آب ونیز سفر خواهیم کرد. پس از فرود آمدن پرواز در فرودگاه و تحویل گرفتن بارها به سمت هتل حرکت می‌کنیم. پس از مستقر شدن از اولین روز اقامتمان در ونیز لذت خواهیم برد.

روز هفتم:

در گشت شهری ونیز از جاذبه های زیبای شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن می‌کنیم. باید توجه داشته باشیم که گشت شهری امروز پیاده برگزار خواهد شد و توصیه می‌شود حتماً کفش راحت به پا داشته باشید.

 

 

 

روز هشتم:

امروز شهر ونیز را به مقصد رم ترک می‌کنیم اما قبل از رسیدن به شهر، در فلورانس توقفی خواهیم داشت تا از مکان های جذابی مانند کلیسای سانتا ماریا دل فیوره و میدان سینیوریا بازدید نماییم. سپس به سمت رم، شهری که همه راه‌ها به آن ختم می شود، ادامه خواهیم داد.

 

 

 

روز نهم:

امروز اولین گشت شهری همراه با راهنمای محلی، با جاذبه‌هایی چون آمفی تئاتر مشهور کولوسئوم، چشمه عشاق، پله های اسپانیایی، رومن فروم و خیابان دل کورسو آشنا می‌شویم. همچنین بلیط‌های ورودی به محوطه داخلی کولوسئوم از قبل رزرو شده است. بعد از ظهر امروز را برای سرو یک غذای ایتالیایی به سراغ یکی از رستوران‌های محلی می رویم تا از آرامش شب لذت ببریم.

 

 

 

روز دهم:

گشت دهم در شهر رم بازدید از واتیکان، مقر جامعه کاتولیک می باشد. واتیکان، کوچک‌ترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا که در پایتخت ایتالیا واقع شده است. در این کشور به گشت چند ساعته از دیدنی ها و جاذبه های واتیکان می پردازیم. در ساعت های پایانی روز نیز به مراکز خرید رم خواهیم رفت.

 

 

 

روز یازدهم:

سفر زیبای فرانسه-ایتالیا به پایان رسید. از فرودگاه رم باید رهسپار فرودگاه امام خمینی تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم. به امید دیدار سما در سفرهای رویایی در دنیا.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
hotel 4
BB 2.190 یورو + 5.990.000 تومان 3.290 یورو + 5.990.000 تومان
1.590 یورو + 5.590.000 تومان
890 یورو + 5.590.000 تومان
هزینه کودک زیر ۲ سال مبلغ 790.000 تومان می باشد.