تور مجارستان-اتریش-ایتالیا:

۶ شب و ۷ روز

۳ شب بوداپست، ۱ شب وین و ۲ شب میلان

 

خدمات تور مجارستان-اتریش-ایتالیا:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیمایی ایران ایر.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

نکته: به همراه گشت اختیاری بازدید از شهر براتیسلاوا (اسلوواکی)

 

برنامه سفر تور مجارستان-اتریش-ایتالیا:

روز اول:

همه مسافران عزیز در فرودگاه امام خمینی جمع می شوند. پس از بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز از جمله دریافت کارت پرواز و تحویل بار از تهران به مقصد وین با هواپیمایی ایران ایر سفر می کنیم. پس از ورود به شهر وین، با ترانسفر زمینی به بوداپست می رویم. تور اختیاری ۴ ساعته برای بازدید از شهر براتیسلاوا (اسلوواکی) در طول مسیر و ورود به شهر بوداپست وجود دارد که در صورت تمایل می توانید از آن استفاده کنید. سپس در پایان روز در هتل ۴ ستاره در بوداپست اقامت خواهیم داشت.

 

 

 

روز دوم:

روز دوم پس از صرف صبحانه،به همراه تورلیدر فارسی زبان از دیدنی های جذاب شهر بوداپست و از جاذبه های توریستی آن بازدید می‌کنیم.

 

 

 

روز سوم:

پس از صرف صبحانه در هتل، از وقت امروز می توانیم برای خرید یا گشت در شهر استفاده کنیم و یا از جاذبه ای دیگر شهر که راهنمای سفر پیشنهاد می دهد، بازدید کنیم.

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه، با ترانسفر زمینی به شهر وین (اتریش) سفر می کنیم. سپس به گشت شهری وین و بازدید از جاذبه های توریستی می پردازیم و به سمت هتل ۴ ستاره در وین خواهیم رفت.

 

 

 

روز پنجم:

سپس بعد از صرف صبحانه با ترانسفر از وین به مقصد میلان با پرواز داخلی خواهیم رفت. روز پنجم را به گشت شهری میلان و بازدید از جاذبه های توریستی آن می پردازیم. در انتهای روز در هتل ۴ ستاره در میلان اقامت خواهیم داشت.

 

 

 

روز ششم:

روز دوم پس از صرف صبحانه، به همراه تورلیدر فارسی زبان از دیدنی های جذاب شهر ونیز و از جاذبه های توریستی آن بازدید می‌کنیم.

 

 

روز هفتم:

در انتهای سفر از فرودگاه میلان باید رهسپار فرودگاه امام خمینی تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم. به امید دیدار شما در سفرهای رویایی در دنیا.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
HOTEL 4
BB 4.800.000 تومان + 1180 یورو ---