تور ایتالیا ۶ شب و ۷ روز:

خدمات تور ایتالیا:

  • تور ایتالیا با بلیط رفت و برگشت هواپیمای ترکیش ایر.
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور

برنامه سفر ایتالیا:

روز اول:

همه مسافران عزیز در فرودگاه امام خمینی جمع می شوند. پس از بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز از جمله دریافت کارت پرواز و تحویل بار به رم سفر می کنیم. در شهر رم، پس از کنترل گذرنامه، ویزا و دریافت بار به همراه راهنما به هتل مورد نظر خواهیم رفت. پس از استراحتی کوتاه در هتل، روز اول را به پیشنهاد راهنما با گشت شهری رم آغاز می کنیم.

 

 

 

 

 

روزدوم:

در گشت روز دوم از جاذبه هایی همچون کولوسئوم، روم باستان، چشمه عشاق، پله های اسپانیا و خیابان دل کورسو بازدید می کنیم. برای صرف شام به یکی از رستوران های شهر می رویم یا در کنار رودخانه تیبر از آرامش آن جا لذت ببریم.

 

 

 

 

 

 

روز سوم:

گشت دوم در شهر رم بازدید از واتیکان، مقر جامعه کاتولیک می باشد. واتیکان، کوچک‌ترین و کم جمعیت‌ترین کشور دنیا که در پایتخت ایتالیا واقع شده است. در این کشور به گشت چند ساعته از دیدنی ها و جاذبه های واتیکان شامل میدان و کلیسای سن پیتر می پردازیم. در ساعت های پایانی روز نیز با گشتن در خیابان‌های رم باستانی، از جاذبه‌ ی تاریخی رم مانند معبد پانتئون بازدید می کنیم.

 

 

 

 

 

 

روز چهارم:

در این روز به سمت فلورانس خواهیم رفت. در گشت نیم روزه شهر فلورانس به بازدید جاذبه‌هایی مانند کلیسای سانتا ماریا، پل وه کیو و میدان سینیورا می رویم. در پایان گشت پیاده در فلورانس می‌توانیم به یکی از دو موزه معروف آکادمیا یا اوفیتزی سر بزنیم.

 

 

 

 

 

 

روز پنجم:

پس از تحویل اتاق هتل به شهر رویایی روی آب ونیز سفر خواهیم کرد. در میانه راه سفر زمینی از برج معروف کج پیزا بازدید می‌کنیم. بعد از صرف ناهار نیز به سمت ونیز می‌رویم. پس از تحویل اتاق‌ها در هتل، می توانیم گشتی در جاذبه‌های اطراف هتل داشته باشیم.

 

 

 

 

 

 

روز ششم:

در گشت شهری ونیز از جاذبه های زیبای شهر مانند میدان و کلیسای سن مارکو، گراند کانال و پل ریالتو دیدن خواهیم کرد. همان طور که می دانید ساختار شهری ونیز امکان تردد فقط به وسیله قایق امکان پذیر است. گشت روز ششم به صورت پیاده برگزار می شود که باید برای راحتی بیشتر از کفش مناسب استفاده کنید. پس از گشت روزانه به هتل بازمی گردیم. یا می توانیم به پیشنهاد راهنما به کوچه ها و آبراه های باریک این شهر بی نظیر سوار بر گوندولاهای ونیزی برویم.

 

 

 

 

 

 

روز هفتم:

سفر زیبای ایتالیا به پایان رسید. از فرودگاه رم باید رهسپار فرودگاه امام خمینی تهران شویم. پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت به راهنما تحویل می‌دهیم. به امید دیدار سما در سفرهای رویایی در دنیا.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهقیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال)قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال)توضیحات
رم: NH Collection Roma Centro
ونیز: NH Venezia Rio Novo
رم: Le Meridien Visconti Rome
فلورانس: Hotel Cerretani Firenze
فلورانس: Starhotels Splendid Venice Hotel
ونیز: Hotel Papadopoli Venezia
BB ۳.۹۹.۰۰۰ تومان + ۱.۵۹۰ یورو ۳.۹۹۰.۰۰۰ تومان + ۲.۳۹۰ یورو ۳.۵۹.۰۰۰ تومان + ۱.۱۹۰ یورو ۳.۵۹.۰۰۰ تومان + ۶۹۰ یورو تاریخ برگزاری تور ایتالیا در این هتل ها از ۲۵ تیرماه 1398 تا ۲۸ شهریور 1398 می باشد.
رم: NH Collection Roma Centro
ونیز: NH Venezia Rio Novo
رم: Le Meridien Visconti Rome
فلورانس: Hotel Cerretani Firenze
فلورانس: Starhotels Splendid Venice Hotel
ونیز: Hotel Papadopoli Venezia
BB ۴.۹۹.۰۰۰ تومان + ۱.۳۹۰ یورو ۴.۹۹.۰۰۰ تومان + ۱.۹۹۰ یورو ۴.۵۹.۰۰۰ تومان + ۹۹۰ یورو ۴.۵۹.۰۰۰ تومان + ۵۹۰ یورو تاریخ برگزاری تور ایتالیا در این هتل ها از 19 مهرماه 1398 تا 25 دی 1398 می باشد.
نرخ کودک زیر ۲ سال مبلغ 790,000 هزار توامن می باشد.