تور لوگانو-آمستردام ۵ شب و ۶ روز:

۳ شب لوگانو و ۲ شب آمستردام

 

خدمات تور لوگانو-آمستردام:

  • بلیط پرواز بین الملل و بلیط پرواز میلان به آمستردام.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان.
  • جا به جایی های دورن شهری طبق برنامه با اتوبوس کولر دار مدرن، مینی بوس یا مینی ون.

 

برنامه سفر تور لوگانو-آمستردام:

روز اول:

تهران – لوگانو

در تور لوگانو به همراه مسافران عزیز با پرواز هواپیمایی ایران ایر به فرودگاه میلان وارد خواهیم شد. در فرودگاه کنترل پاسپورت، ثبت مهر ورود و تحویل بار انجام می شود. سپس از فرودگاه میلان با اتوبوس اختصاصی به سمت لوگانو حرکت خواهیم کرد. برای استراحت شب را در هتل 4 ستاره De La Paix یا مشابه در لوگانو اقامت خواهیم داشت.

روز دوم:

لوگانو – مورکوت – مندریسیو – لوگانو 

پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری نیم روز را برای بازدید از مرکز شهر و مکان های دیدنی شهر لوگانو خواهیم داشت. سپس در ادامه تور لوگانو در روستای مورکوت قرون وسطایی که در سال 2016 به عنوان زیباترین روستای سوییس شناخته شد، توقف خواهیم کرد. معماری کم نظیر و زیبای این روستا و جاذبه های آن مانند کلیسای سانتا ماریا دل ساسو که در سبک رنسانس و باروک طراحی شده است، شما را مجذوب خود خواهد کرد. 

سپس به سمت مندریسیو حرکت می کنیم و از پارک دیدنی و جذاب مینیاتوری سوئیس بازدید خواهیم کرد که جذابیت خاصی دارد. این محله یکی از بزرگترین مرکز خرید های اروپا به نام Fox Town در آن قرار دارد که فرصت خوبی است تا به خرید سوغاتی و یا لوازم دلخواه خود مشغول شوید. بعد از اتمام گشت روزانه به هتل باز می گردیم و شب را در لوگانو اقامت خواهیم داشت.

 

 

 

 

روز سوم:

لوگانو     
روز سوم روز آزاد در تور لوگانو است و می توانید از جاذبه های دیدنی شهر لذت ببرید. شب نیز در لوگانو اقامت خواهیم داشت.

 

 

 

روز چهارم:    

میلان – آمستردام

با اتوبوس (ترانسفر از هتل) به سمت فرودگاه میلان می رویم تا به مقصدمان یعنی آمستردام سفر کنیم. بعد از اینکه به آمستردام وارد شدیم با ترانسفر به هتل 4 ستاره NH Amsterdam Zuid یا مشابه آن می رویم؛ سپس بعد از تحویل اتاق ها ادامه روز را در آمستردام می گذرانیم.

روز پنجم:          

آمستردام    

پس از صرف صبحانه در هتل، برای گشت شهری در داخل شهر زیبای آمستردام آماده می شویم. آمستردام دارای بناهای تاریخی بسیاری است؛ از این رو به عنوان بزرگترین شهر تاریخی اروپا شناخته می شود. بعد از گشت کوتاهی در شهر و صرف نهار در ساعات بعداز ظهر بر کشتی کروز سوار می شویم تا کانال های زنجیره ای آمستردام را که به ونیز شمالی مشهور است به تماشا می نشینیم و از مناظر زیبای این منطقه لذت خواهید برد. سپس بعد از بازگشت به هتل شب را در آمستردام سکونت خواهیم داشت.

     

 

 

روز ششم:    

آمستردام – ایران

روز آخر تور لوگانو-آمستردام با ترانسفر هتل به سمت فرودگاه آمستردام با پرواز هواپیمایی ایران ایر می رویم. به امید دیدار شما در سفرهای بعدی ما.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
hotel de la paix lugano
BB 1,150 یورو 1,850 یورو 990 یورو 390 یورو نرخ نوزاد زیر ۲ سال مبلغ 120 یورو + نرخ پرواز می باشد.