تور پاریس-آمستردام:

۹ شب و ۱۰ روز

۵ شب پاریس، ۴ شب آمستردام

 

خدمات تور پاریس-آمستردام:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی.
  • اقامت در هتل های ۴ ستاره با صبحانه.
  • اخذ ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت های شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه.

 

برنامه سفر تور پاریس-آمستردام:

روز اول:

پس از رسیدن به فرودگاه پاریس و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها، استراحتی کوتاه در اولین بعد از ظهر ورودمان به تور پاریس را خواهیم داشت.

روز دوم:

در گشت امروز از کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی، بلوار سن ژرمن، کلیسای ساکره کور و خیابان شانزه لیزه بازدید می کنیم. می توانیم بعد از ظهر را با نوشیدن قهوه فرانسه در یکی از کافه‌های تپه مونت مارتر بگذرانیم.

 

 

 

روز سوم:

روز سوم با گشتی دیگر در پاریس آغاز می شود. در گشت امروز به بازدید اپرای گارنیه، برج ایفل، دروازه پیروزی و میدان کنکورد می رویم. بلیط‌های ورودی بازدید از ساختمان اپرا از قبل رزرو شده است. در پایان گشت می‌توانیم با پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های شهر لذت ببریم.

 

 

 

روز چهارم:

با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از مونا لیزا در موزه معروف لوور یا از قبرستان پرلاشز باردید کنیم. این مکان آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان می باشد. می‌توانیم وقت خود با گشت یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند بگذرانیم.

 

 

 

روز پنجم:

امروز نیز زمان آزاد داریم تا از جاذبه‌های فراوان پاریس مانند خانه ویکتور هوگو، باغ های تویلری و پانتئون لذت ببریم. می‌توانید در روز آخر گشت پاریس امشب خود را به یک وعده غذای فرانسوی مهمان کنید و یا سری به مراکز خرید پاریس بزنید.

 

 

 

روز ششم:

امروز با اتوبوس به مقصد آمستردام حرکت خواهیم کرد.  در نزدیکی بروکسل توقفی کوتاه خواهیم داشت تا از بنای اتومیوم دیدن کنیم. پس از رسیدن به بروکسل توقفی دیگر خواهیم داشت تا در گشتی با کمک راهنمای از جاذبه‌هایی مانند گراند پالاس و میدان اصلی شهر بازدید کنیم. پس از استراحت کوتاه و صرف ناهار، به آمستردام می رویم. در آمستردام پس از کمی استراحت، زمان داریم تا با کمک راهنما در اولین شب با بخشی از دیدنی‌های این شهر آشنا شویم.

 

 

 

روز هفتم:

در روز دوم از جاذبه‌هایی همچون میدان دام، کلیسای اود کِرک، کانال‌های متعدد شهر و قصر سلطنتی دیدن می کنیم. در پایان گشت می‌توانیم به هتل محل اقامت بازگردیم و یا همراه با راهنمای تور، از قایق‌سواری روی کانال‌های شهر لذت ببریم.

 

 

 

روز هشتم:

در سومین روز از اقامت در آمستردام وقت داریم تا از دیدنی‌های بیشتری در شهر لذت ببریم. با استفاده از پیشنهادات راهنما، گشتی اختیاری را برگزینیم. معمولاً برنامه بازدید از آسیاب های بادی، موزه مادام توسو یا بازدید از ولندام پیشنهاد می‌شود.

روز نهم:

امروز می‌توانیم در کنار کانال‌های آبی آمستردام قدم بزنیم یا به مراکز خرید برویم. و یا در یکی از کافه‌های شهر، خودمان را به یک فنجان قهوه دعوت کنیم. موزه ونگوگ، موزه ریکس و خانه رامبراند از جاذبه‌هایی است که امروز می‌توانید به آن سر بزنید.

 

 

 

روز دهم:

با ترانسفر هتل به سمت فرودگاه آمستردام می رویم. به امید دیدار شما در سفرهای بعدی ما.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *