تور پاریس-بارسلون:

۸ شب و ۹ روز

۴ شب پاریس و ۴ شب بارسلونا

 

خدمات تور پاریس-بارسلون:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • پرواز داخلی.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شنگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

برنامه سفر تور پاریس-بارسلون:

روز اول:

پس از رسیدن به فرودگاه پاریس و کنترل گذرنامه و ویزا، به همراه سایر همسفران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل می‌شویم. در هتل پس از دریافت کلید اتاق‌ها، استراحتی کوتاه در اولین بعد از ظهر ورودمان به پاریس را خواهیم داشت.

روز دوم:

امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهیم داشت. بازدید از بلوار سن ژرمن، کلیسای نوتردام، خیابان ریوولی و کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. 

 

 

 

روز سوم:

روز سوم با گشتی دیگر در پاریس آغاز می شود. در گشت امروز به بازدید از خیابان شانزه لیزه، برج ایفل، ساختمان اپرای گارنیه، دروازه پیروزی و میدان کنکورد خواهیم پرداخت. در پایان گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا با استفاده از پیشنهاد راهنما ساعات بیشتری را از جاذبه‌های پاریس لذت ببریم.

 

 

 

 

روز چهارم:

با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم از مونا لیزا در موزه معروف لوور دیدن کنیم یا از آرامگاه صادق هدایت و سایر بزرگان هنر و ادبیات جهان در قبرستان پرلاشز بازدید کنیم. می‌توانیم وقت خود را در اختیار راهنما قرار داده تا با برنامه‌ای پیشنهادی مانند گشتی یک روزه در پارک تفریحی دیزنی لند، گوشه‌هایی دیگری از این شهر زیبا را به ما نشان بدهد.

 

 

 

 

روز پنجم:

روز ترک پاریس و حرکت به سمت بارسلون فرا رسید. پس از ورود به هتل بارسلون و تحویل گرفتن اتاق‌ها، مانند شهر قبل ساعاتی را در اختیار داریم تا با استفاده از پیشنهادات راهنما گوشه‌هایی از دومین شهر بزرگ اسپانیا و مرکز ایالت کاتالونیا را ببینیم.

روز ششم:

دیدن مناطقی چون کازا میلا و کازا باتیو، میدان کاتالونیا و خیابان رامبلا ادامه می یابد. در این گشت همچنین از پارک گوئل که طراحی آن یکی دیگر از شاهکارهای معمار معروف «آنتونی گائودی» به شمار می رود، بازدید می‌کنیم. در خاتمه گشت می‌توانیم به هتل بازگردیم یا وقت بیشتری را در شهر سرزنده و ساحل زیبای بارسلون بگذرانیم.

 

 

 

روز هفتم: 

برای بازدید از مشهورترین کلیسای جهان، ساگرادا فامیلا (در صورت امکان) روز را آغاز می کنیم. ادامه روز را نیز در اختیار داریم تا سری به مراکز خرید بارسلون بزنیم یا از طعم غذاهای اصیل اسپانیایی در رستوران‌های خیابان رامبلا لذت ببریم. به عاشقان فوتبال توصیه می‌کنیم بازدید از ورزشگاه نیوکمپ را از دست ندهند.

 

 

 

 

روز هشتم: 

به پایان تور نزدیک می شویم! امروز با وقت آزادی که در اختیار داریم می‌توانیم با جاذبه‌ها و دیدنی‌های بیشتری در این شهر زیبا آشنا شویم و ساعاتی را به قدم زدن در این شهر اختصاص دهیم. به دوستداران فرهنگ و هنر توصیه می‌کنیم که بازدید از موزه پیکاسو و خوان میرو را فراموش نکنند. بازار بوکریا، کوه تیبیدابو و تپه مونجوئیک از دیگر دیدنی‌هایی است که نباید فرصت دیدن آن‌ها را از دست داد.

 

 

 

 

روز نهم:

روز بازگشت به خانه فرا رسید. پرواز ما از فرودگاه بارسلون به سمت تهران رهسپار می‌شود.به امید دیدار در سفرهای بعدی قصران گشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
hotel 4
BB 6.990.000 تومان + 2.190 یورو 6.990.000 تومان + 3.090 یورو 6.590.000 تومان + 1.490 یورو 6.590.000 تومان + 990 یورو نرخ کودک زیر ۲ سال مبلغ 590.000 تومان می باشد.
hotel 4
BB 5.990.000 تومان + 1.790 یورو 5.990.000 تومان + 2.690 یورو 5.590.000 تومان + 1.290 یورو 5.590.000 تومان + 890 یورو نرخ کودک زیر ۲ سال مبلغ 690.000 تومان می باشد.