خدمات تور :

بلیت پرواز بین الملل جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 5 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان.

 

برنامه سفر:

روز اول:  

ورود به فرودگاه ژنو با پرواز هواپیمایی قطری ، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل در لوزان.پس از ورود به هتل4 ستارهMovenpick  یا مشابه. تحویل گرفتن اتاق هاو استراحت ، پس از آن ادامه روز آزاد.اقامت شب در لوزان.

 

 

 

 

روز دوم:     

 یک روز گشت کامل در لوزان و گرویر: شامل گشت پانورامیک شهر لوزان، بازدید از قسمت قدیمی شهر،  کلیسای جامع، موزه المپیک. سپس ، حرکت به سمت شهر زیبای گرویر با اتوبوس گروه و اندکی پیاده روی در بافت قدیم و دلنواز این شهر که بخاطر پنیرهایش شهرت جهانی دارد. سپس در ادامه مسیر به روستای بروک و بازدید از کارخانه شکلات سازی Cailler. پس از آن بازگشت به هتل.اقامت شب در لوزان.

 

 

 

 

روز سوم: 

امروز در لوزان آزاد هستید که به هرجا در لوزان به گردش بپردازید روز آزاد در لوزان.اقامت شب در لوزان.

روز چهارم:         

 پس از صرف صبحانه ، حرکت از لوزان به سمت زوریخ از مسیر برن و شما شانس بازدید از برن را نیز خواهید داشت. ورود به هتل 4 ستاره Swissotel یا مشابه و تحویل گرفتن اتاقها اقامت شب در زوریخ.

 

 

 

 

روز پنجم:      

پس از صرف صبحانه، انجام گشتی نیم روز در زوریخ و مرکز آن شهر خواهید داشت و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت.بعد از ظهر به بازدید از آبشار مشهور راین خواهید رفت.بازگشت با هتل.اقامت شب در زوریخ.

 

 

 

 

روز ششم:      

روز بازگشت به ایران فرا رسیده ،ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه زوریخ برای پرواز برگشت به ایران با پروازقطری.ورود به فرودگاه امام خمینی تهران. به امید دیدار در سفرهای بعدی قصران گشت .

 

1 دیدگاه برای ”لوزان-زوریخ

  1. سلام عالی بود با تور لیدر ش. خیلی بهمون خوش گذشت. جاهای دیدنی زیادی رو دیدیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۲ تا ۴ سال کودک ۴ تا ۱۱ سال توضیحات
لوزان: Mövenpick Lausanne
زوریخ: Swissotel Zurich
BB ۹۹۰ یورو 1490 یورو 390 یورو 710 یورو ---