لوزان زوریخ

تور لوزان-زوریخ (بهمن):

5 شب و 6 روز

این تور در تاریخ ۱۷ بهمن الی ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.

 

خدمات تور لوزان-زوریخ:

  • بلیت پرواز بین‌الملل
  • جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون
  • 5 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان.

 

برنامه سفر:

روز اول:  

ورود به فرودگاه ژنو با پرواز هواپیمایی ترکیش، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل در لوزان.پس از ورود به هتل4 ستارهMovenpick  یا مشابه. تحویل گرفتن اتاق هاو استراحت ، پس از آن ادامه روز آزاد.اقامت شب در لوزان.

 

 

 

 

 

روز دوم:     

 یک روز گشت کامل در لوزان و گرویر: شامل گشت پانورامیک شهر لوزان، بازدید از قسمت قدیمی شهر،  کلیسای جامع، موزه المپیک. سپس ، حرکت به سمت شهر زیبای گرویر با اتوبوس گروه و اندکی پیاده روی در بافت قدیم و دلنواز این شهر که بخاطر پنیرهایش شهرت جهانی دارد. سپس در ادامه مسیر به روستای بروک و بازدید از کارخانه شکلات سازی Cailler. پس از آن بازگشت به هتل.اقامت شب در لوزان.

 

 

 

 

روز سوم: 

امروز در لوزان آزاد هستید که به هرجا در لوزان به گردش بپردازید روز آزاد در لوزان. اقامت شب در لوزان.

روز چهارم:         

 پس از صرف صبحانه ، حرکت از لوزان به سمت زوریخ از مسیر برن و شما شانس بازدید از برن را نیز خواهید داشت. ورود به هتل 4 ستاره Swissotel یا مشابه و تحویل گرفتن اتاقها اقامت شب در زوریخ.

 

 

 

 

روز پنجم:      

پس از صرف صبحانه، انجام گشتی نیم روز در زوریخ و مرکز آن شهر خواهید داشت و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت. بعد از ظهر به بازدید از آبشار مشهور راین خواهید رفت.بازگشت به هتل.اقامت شب در زوریخ.

 

 

 

 

روز ششم:      

روز بازگشت به ایران فرا رسیده ،ترانسفر از هتل به سمت فرودگاه زوریخ برای پرواز برگشت به ایران با پرواز ترکیش. ورود به فرودگاه امام خمینی تهران. به امید دیدار در سفرهای بعدی قصران گشت .

با جاذبه‌های گردشگری سوئیس آشنا  و از سایر تورهای سوئیس مطلع شوید.

 

[osm_map_v3 map_center= “46.8771,7.7618” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سالکودک ۲ تا ۴ سالتوضیحات
لوزان: Mövenpick Lausanne
زوریخ: Swissotel Zurich
BB 890 یورو+ نرخ پرواز 1390 یورو نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز 290 یورو +نرخ پرواز از کودک تا ۲ سال تنها نرخ پرواز دریافت می‌گردد.