نتایج لاتاری 2022

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 ، پس از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام 2022 Lottery ، قرعه کشی توسط برنامه های کامپیوتری انجام شده و 55000 نفر از شرکت کنندگان به صورت تصادفی انتخاب می شوند . بعد از گذشت حدود 6 ماه از زمان ثبت نام نیز نتایج لاتاری اعلام شده و ثبت نام کنندگان می توانند در زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ که از طریق سایت اصلی آن اعلام خواهد شد برای مشاهده جواب قرعه کشی افدام نمایند .

تعداد برندگان لاتاری هر سال کمی بیشتر از تعداد ویزاهای موجود اعلام می شود تا در صورت انصراف افراد حد نصاب کشورهای مختلف رعایت شود ، از این رو اطلاع از زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ اهمیت ویژه ای دارد و برندگانی که مدارک خود را به موقع ارسال نمایند ، شانس بالاتری در دریافت ویزای آمریکا خواهند داشت.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022

لاتاری 2022 هم به مانند سالهای گذشته اعلام خواهد شد طبق اعلام سایت رسمی لاتاری ، زمان اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ روز 8 می 2021 ( مصادف با 18 اردیبهشت 1400 ) است .مدنظر داشته باشید برای اعلام نتایج لاتاری ۲۰۲۲ می بایست کانفرمیشن نامبر (کدرهگیری 16 رقمی) ، سال تولد و نام خانوادگیتان را به لاتین وارد نمایید.

نکته : لازم به ذکر است نتایج به مدت 1 سال جهت مشاهده در دسترس می باشد. (نتایج لاتاری 2021 در دسترس می باشد)

اولویت برندگان لاتاری در دریافت ویزا

زمان اعلام نتایج لاتاری 2022 ، اولویت برای دریافت ویزا طبق کیس نامبر و دوم طبق زمان ارسال فرم DS-260 می باشد. این به این معنا نیست که هر کس که سریع تر نسبت به ارسال فرم های DS260 اقدام کند، سریع تر وقت سفارت دریافت میکند. اولویت کیس نامبر بسیار بالاتر از اولویت زمان ارسال فرم است. اما در صورت تاخیر در ارسال فرم DS-260 به طوری که از کارنت شدن کیس عبور کرده باشد، شما دچار مشکل خواهید شد.

توصیه ما به برندگان لاتاری

با توجه به استرس و زمان محدود یک برنده لاتاری و عدم آگاهی کامل به امور، باید مراقب افرادی که مدعی کارشناس در این زمینه هستند باشید. در تکمیل فرم ها بسیار دقت کنید تا به خاطر اشتباهی بسیار کوچک، شانس دریافت ویزا را از دست ندهید.

پیغام The information entered is not valid

کسانی که با این پیام روبرو میشوند، در بالاتر هم توضیح دادیم. یا اطلاعات را اشتباه وارد میکنید یا ثبت نام شما برای قبل از 18 اکتبر 2017 میباشد. تمامی ثبت نام های قبل از 18 اکتبر 2017 به دلیل نقص در سایت رسمی ثبت نام لاتاری، از دیتابیس حذف شد و این اشخاص ایمیل دستورالعمل ثبت نام مجدد را دریافت کردند.

مقالات مرتبط  مجوز الکترونیکی سفر به کانادا یا eTA چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *