زمان اعلام نتایج لاتاری 2023

هرساله تعداد زیادی از افراد شانس خود را برای زندگی در کشور رویاها یعنی امریکا امتحان می کنند. برای ثبت نام در لاتاری شرایط  ویژه ای نیاز نیست جز شانس خوب!

برای ثبت نام در لاتاری نیاز به پرداخت هزینه بسیار زیادی ندارید و همه افراد با هر توان مالی می توانند در این بخت آزمایی شرکت کنند.

لاتاری چیست؟ با شروع پیشرفت در کشور امریکا، دولت این کشور نیاز شدیدی به وجود نیروی کار در کشور خود حس کرد. به همین دلیل برنامه ای تشویقی برای کشورهای دیگر در نظر گرفت که از طریق آن بتواند به کشور خود نیروی کار وارد کند. البته شهروند همه کشورها مجاز به ثبت نام در لاتاری نیستند. کشورهایی مانند چین و کشورهای عضو بریتانیا (به جز ایرلند شمالی) و چند کشور دیگراجازه ثبت نام درلاتاری راندارند.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2023 – بنابراین برای ثبت نام در لاتاری باید محل تولد شما در کشوری باشد که برای ثبت نام درلاتاری مجاز اعلام شده است. علاوه براین کشورهایی که طی 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجر به امریکا داشتند نیز نمی توانند در لاتاری شرکت کنند.

اما برخلاف تحریم هایی که امریکا در چند سال گذشته بر علیه ایران تنظیم کرده است اجازه شرکت درلاتاری را از ایرانیان نگرفته است. پس از ثبت نام درلاتاری نترسید و بخت خود را امتحان کنید.

پس از ثبت نام در لاتاری می بایست منتظر اعلام نتایج آن باشید.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2023

اعلام نتایج لاتاری 2023

زمان اعلام نتایج لاتاری 2023 از طریق سایت اصلی این پایگاه dvprogram.state.gov  اعلام می شود، اما معمولا اعلام نتایج در ماه می سال آینده (اردیبهشت ماه) می باشد و در سپتامبر (شهریور)  همان سال پرونده لاتاری بسته می شود.

مقالات مرتبط  برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

شما شخصا باید پیگیر نتایج لاتاری باشید. درست است که در هنگام ثبت نام از شما اطلاعات تماس و ایمیل خواسته شد، اما نهاد برگزار کننده لاتاری برای هیچ فردی جواب نتایج را ارسال نمی کند. کد 16 رقمی ای را که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید در هنگام دیدن نتایج نیاز دارید. همچنین مشخصات فردی خود را به صورتی که در پاسپورت نوشته شده باید وارد کنید.

مشاوران قصران گشت آماده ارائه مشاوره در باره نحوه استعلام از جواب لاتاری می باشند.

زمان اعلام نتایج لاتاری 2023

 

اگر خوش شانس بودید و برنده لاتاری شدید تاریخی برای شما مشخص می شود جهت وقت سفارت آمریکا  که در آن روز باید به سفارت امریکا در ایران مراجعه کنید و تمامی مراحل گفته شده را طی کنید که معمولا شامل پر کردن فرم های اولیه و که شامل مشخصات فردی است می باشد. بعد از آن ارائه مدارک تحصیلی، شغلی و مالی و … و در نهایت حضور در سفارت امریکا و مصاحبه حضوری با آفیسر پرونده می باشد.

مشاوران با تجربه قصران گشت از صفر تا صد ثبت نام و پس از آن پیگیری جواب لاتاری در کنار شما هستند.

برای مشاوره و  کسب اطلاعات بیشتر باشماره 02188697080 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *