فرا رسیدن سال نو و آغاز جشن طبیعت فرصت مناسبی برای لذت بردن از زیبایی های بهار  است. چشم نوازترین مناظر در سرتاسر دنیا در فصل بهار جلوه پیدا می کنند و بهترین فرصت برای سفر و گشت و گزار و لذت بردن از زیبایی ها و مناظر است. بعضی‌ها سفرهایشان را در بهار تنظیم می‌کنند، چون همه جا زیباست. بعضی‌ها در بهار زندگی خود را آغاز می‌کنند، چون آغاز شکوفائی طبیعت است.

کشور عزیزمان ایران هم مانند سایر کشورها در فصل بهار رخت نو بر تن کرده و سال جدید را به همگان اعلام می کند. تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای گشت و گزار در شهرهای دیگر و حتی سایر کشورها است. به همین منظور آژانس قصران گشت بهترین و کاملترین تورهای نوروزی 1401 داخلی  و خارجی خود را در بهار برای شما همراهان همیشگی تدارک دیده است تا سفری خوب و رضایت بخش را تجربه کنید.

به همین منظور شما با همراهی مجموعه ما می توانید گزینه های عالی را به خودتان هدیه دهید؛ لازم به ذکر است که در سال های اخیر سفر با تورهای خارجی توسط ایرانیان آمار بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است و این موضوع این حقیقت را روشن می سازد که خوشبختانه ایرانیان هم به موضوع مهم سفر و تأثیرات آن بر روان و زندگی خود پی برده اند!

کشورها


وضعیت
پیشنهاد های ویژهشهرها


گروهبهترین زمان خرید تورهای نوروزی

هر ساله تعطیلات سال جدید وقت مناسبی برای سفر و گشت و گزار و رفع خستگی سال گذشته بوده است. امسال هم مانند هر سال قصران گشت، تورهای متنوعی را برای شما همراهان همیشه تدارک دیده و بی صبرانه منتظر ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

از خدماتی که قصران گشت برای نوروز 1401 در نظر گرفته است برگزاری تورهای متنوع دور اروپا می باشد. همانطور که مطلع هستید برای سفر به اکثر کشورهای اروپایی نیاز به اخذ ویزای شینگن دارید. توجه داشته باشید که آمادگی مدارک، ارسال آنها، درخواست اخذ ویزا از سفارت مربوطه و انتظاربرای دریافت جواب از سفارت پروسه ای زمان بر است و برای گذراندن این مراحل و دریافت ویزا حداقل 30 تا 45 روز زمان نیاز دارید.

اگرقصد رزرو تورهای نوروزی را دارید بهتر است بیش از این وقت را هدر ندهید و با کارشناسان ما در قصران گشت در تماس باشید.