تور اتریش ویژه تعطیلات نوروز:

۴ شب و ۵ روز

تور اتریش در تاریخ ۲ الی ۱۳ فروردین برگزار می شود.

 

خدمات تور اتریش:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی.
  • اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شینگن.
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.

 

برنامه سفر اتریش:

روز اول:

سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن همه مسافران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. از فرودگاه امام خمینی به سمت بوداپست حرکت می کنیم تا پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر مسافران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق  و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم جمع میشویم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز اقامتمان در این شهر زیبای اروپای شرقی نهایت لذت را ببریم.

 

 

 

 

 

روز دوم:

روز دوم اقامتمان را با گشتی نیم روزه در شهر وین آغاز می‌کنیم. امروز با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از جاذبه‌هایی مانند قصر بلودر، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین از هتل خارج می شویم. برنامه‌ی گشت چند ساعت بعد به پایان می رسد و پس از آن می‌توانیم انتخاب نماییم که به هتل باز گردیم یا  اینکه وقت بیشتری را در این شهر زیبا بگذرانیم.

 

 

 

 

 

روز سوم:

امروز صبح جهت بازدید از قصر شونبرون از هتل خارج می‌شویم. قصر شونبرون به همراه باغ زیبایش یکی از کهن‌ترین و دیدنی‌ترین مکان های گردشگری شهر وین است و ما نیز در این بازدید چند ساعته با تاریخچه‌ی این قصر و بخشی از تاریخ سلطنتی اتریش آشنا می‌شویم. در پایان گشت نیز به روال روزهای گذشته این انتخاب را پیش رو داریم که به هتل باز گردیم یا اینکه به گشت و گذار در خیابان‌ های  این شهر زیبا بپردازیم.

 

 

 

روز چهارم:

در زمان آزاد امروز می‌توانیم برای خرید سوغات اتریش سری به مراکز خرید این شهر بزنیم و یا در خیابان‌ های زیبا و غرق نور آن به گشت و پیاده روی بپردازیم.

روز پنجم:

سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسیده است! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت مجارستان به راهنما تحویل می‌ دهیم و با همسفران خود خداحافظی می‌ کنیم، هر چند می‌دانیم که این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با قصران گشت برنامه‌ ریزی کرده‌ایم.

 

با تورهای نوروزی ۹۹به همراه خدمات ویژه از جملهویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک4-11سالهکودک2-4سالهتوضیحات
hotel 4
BB
Notice: Undefined variable: counter in /home/ghasrang/domains/ghasrangasht.com/public_html/wp-content/themes/citynet/template-parts/content-tour.php on line 334
11,990,000 تومان +
1,290 یورو
11,990,000تومان +
1,690 یورو
9,990,000 تومان + 990 یورو 9,990,000 تومان + 690 یورو کودک زیر دو سال:قیمت 199 یورو می باشد.
نرخ اتاق ۳ تخته 11,990,000 تومان + 1,290 یورو می باشد.