تور پکن شیان شانگهای:

۷ شب و ۸ روز

۳ شب پکن + ۲ شب شیان + ۲ شب شانگهای

این تور در تاریخ های ۱۲ و ۱۹ و ۲۶ آذر، ۳ دی برگزاری می شود.

خدمات تور پکن شیان شانگهای:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیمای ماهان.
  • ترانسفرهای فرودگاهی.
  • اقامت در هتل ۴ و ۵ ستاره با صبحانه بوفه.
  • ویزای گروهی (در شرایط خاص ویزای انفرادی صادر می گردد).
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری با نهار و به همراه تورلیدر با تجربه.
  • ترانسفر بین شهرهای مقصد.

 

برنامه سفر تور پکن شیان شانگهای:

روز اول:

پس از گذراندن مراحل اداری پلیس گذرنامه چین و رد شدن از گمرک، تور لیدر شما با در دست داشتن پلاکارد Chinawayz منتظر است و شما را تا محل هتل محل اقامت شما همراهی می کند. شما می توانید کلیه سوالات خود از کشور چین و برنامه تور را با وی مطرح کنید. پس از دریافت کردن اتاق خود در هتل، بقیه ساعات روز را می توانید به گشت و گذار در شهر و اطراف محل اقامت خود بپردازید.

روز دوم:

میدان تیان آنمن-شهر ممنوعه-معبد بهشت
بعد از صرف صبحانه در بوفه رستوران هتل، گشت شهری گروهی آغاز می شود. از میدان معروف تیان آنمن (Tiananmen Square) و شهر ممنوعه بازدید خواهیم کرد. پس از آن نهار در رستوران کی اف سی و یا رستوران چینی سرو می شود. سپس از یکی از دیدنی ترین معبدهای چین به نام معبد بهشت بازدید می کنیم و در مسیر برگشت نیز یک توقف کوتاه یک ساعته در یکی از ارزان ترین و معروف ترین بازاهای پکن برای خرید و استراحت خواهیم داشت.

 

روز سوم:

دیوار چین-طب سنتی-چای خانه سنتی-کارخانه سنگ یشم-کارخانه مروارید-کاخ تابستانی
در روز سوم، پس از صرف صبحانه در بوفه رستوران به بازدید یکی از مهم ترین بناهای کشور چین و همچنین عجایب دنیا، دیوار بزرگ چین (Great Wall of China) خواهیم رفت. در طول مسیر نیز برای بازدید از کارخانه معروف سنگ یشم و کارخانه مروارید پکن نیز توقف می کنیم. بعد از صرف نهار در کیلنیک طب سنتی چین، در مراسم سنتی چای چینی (Tea Ceremony) که در یکی از معروف ترین چایخانه های شهر پکن برگزار می شود، شرکت خواهیم کرد. در ساعات عصر نیز به بازدید کاخ تابستانی پکن که یکی از بزرگترین و قدیمی ترین بناهای تاریخی در شهر پکن است، می رویم. سپس به هتل باز می گردیم.

 

روز چهارم:

پکن-شیان
بعد از صرف صبحانه در هتل، تور لیدر گروه منتظر شما خواهد بود تا اتاق خود را تحویل داده و به سمت ایستگاه قطار یا فرودگاه حرکت کنید. ترانسفر بین پکن و شیان با قطار یا پرواز انجام می شود. پس از رسیدن به شهر شیان، تور لیدر جدید شما را برای رفتن به هتل و گرفتن اتاق همراهی می کند.

روز پنجم:

گشت شهری شیان
گشت شهری شیان با بازدید از موزه رزمندگان و خانه های چوبی نمادی از هنرهای قدیمی سلسه چین می باشد. در مسیر رستوران برای صرف ناهار از یک کارخانه سفالگری دیدن می کنیم و برای صرف ناهار به یک رستوران محلی از غذاهای چینی خواهیم رفت. پس از صرف ناهار از موزه غازهای کوچک وحشی و موزه شیان دیدن خواهیم کرد. برای صرف شام یکی از معروفترین غذاهای چینی به نام Dumplings را در رستورانی محلی بهمراه تماشای رقص و موسیقی برای شما در نظر گرفته ایم.

 

روز ششم:

حرکت از شیان به سمت شانگهای
بعد از صرف صبحانه بوفه، تور لیدر گروه منتظر شماست تا اتاق را تحویل داده و به سمت ایستگاه قطار و یا فرودگاه حرکت کنید. ترانسفر بین دو شهر با قطار یا پرواز انجام می شود. پس از رسیدن به شهر شانگهای، تور لیدر جدید شما را جهت رفتن به هتل و گرفتن اتاق همراهی می کند.

روز هفتم:

برج تلویزیون، باغ یویوآن، موزه شانگهای، کارخانه ابریشم
پس از صرف صبحانه در هتل، گشت شهری روز ششم با بازدید از برج تلوزیون که یکی از مشهورترین برج های تلوزیونی در جهان است، آغاز می شود. به همراه تور لیدر از طبقه ویژه برج که کف شیشه‌ای دارد بازدید خواهیم کرد ک که تجربه و هیجان حضور در چنین ارتفای را خواهیم داشت. سپس به موزه توسعه شهری شانگهای در برج تلوزیون خواهیم رفت. در ادامه گشت شهری از کارخانه ابریشم شانگهای بازدید می کنیم که در این کارخانه می توانیم، مراحل بافت پارچه ابریشم چینی را از نزدیک مشاهده کنیم. پس از صرف نهار، از باغ یویوان شانگهای که یکی از زیباترین باغ های این شهر است دیدن می کنیم.

 

روز هشتم:

بازگشت به تهران
با اتوبوس به فرودگاه شانگهای حرکت می کنیم و بازگشت به تهران با پرواز مستقیم ماهان صورت می پذیرد.

[mappress mapid=”103″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۶-۱۲ سال با تختکودک ۲-۶ سال بدون تختتوضیحات
hotel 4
BB 6.590.000 تومان + 1235$ 6.590.000 تومان + 1480$ 4.990.000 تومان + 1235$ 4.990.000 تومان + 810$ تاریخ اجرای تور از ۱۲ آذر الی 3 دی.