تور دور اروپا تابستان 99 : 

14 شب و 15 روز

4 شب پاریس + 3 شب بارسلون + 3 شب رم + 2 شب زوریخ + 2 شب آمستردام 

تور دور اروپا تابستان 99  در تاریخ 10 مرداد ماه برگزار می‌شود.

 

خدمات تور : 

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • رفت و پرگشت فرودگاهی با اتوبوس‌های توریستی.
  • اقامت در هتل‌ ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزای شینگن
  • بیمه مسافرتی.
  • گشت شهری با اتوبوس‌های توریستی.
  • و ده‌ها خدمات شگفت انگیز دیگر در طول مسیر.

 

برنامه سفر تور دور اروپا تابستان 99 :

روز اول:

ورود به فرودگاه شارل دو گل ، تحویل گرفتن بار و حرکت به سوی پاریس.ورود به هتل 4 ستاره  CROWNE PLAZA PAR یا مشابه و تحویل گرفتن اتاق ها.ادامه روز آزاد. اقامت شب در پاریس.

امروز گشتی در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه ، کلیسای نوتردام پاریس، محله مونتمارترو کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. وقت آزاد برای صرف ناهار . بازگشت به هتل.اقامت شب در پاریس.

پس از اینکه صبحانه ی خود را میل کردید، روز دوم گشت پاریس را اغاز می کنید. بازدید ها:
موزه ی عطر (فراگونا) که در آن قادرید عطر مورد علاقه ی خد را بسازید. پس از آن از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست.روز آزاد.اقامت شب در پاریس.

روز آزاد در پاریس. گشت های انتخابی برای این روز شما: گشت شهری بروکسل _ یا بازدید از کاخ ورسای (مدت زمان بازدیدک پنج ساعت) یا دیزنی لند پاریس ( شامل بازدید از دو پارک) اقامت شب در پاریس.

پس از تحویل دادن اتاق ها به فرودگاه پاریس ترانسفر خواهید شد تا به پرواز داخلی خود به بارسلون را انجام دهید. ورود به بارسلون و هتل چهار ستاره ی کولونیال بارسلون یا مشابه COLONIAL BARCELONE. اقامت شب در بارسلون.

حرکت از هتل برای بازدید از مشهورترین کلیسای جهان، ساگرادا فامیلا (در صورت امکان)، وقت آزاد برای ناهار . گشت نیمروز در بارسلون شامل بازدید از جاذبه هایی مانند  محله گوتیک، چشمه های Montjuic ، پارک گوئل و خیابان رامبلا و دیاگونال و بندر بارسلون. بازگشت به هتل.اقامت شب در بارسلون.

روز آزاد. اقامت شب در بارسلون.

پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل  به سمت فرودگاه بارسلون پرواز به شهر باستانی رم، پایتخت ایتالیا .EUROSTARS AETERNA ROMA ورود به هتل چهار ستاره ي یورواستار آترنا چهار ستاره یا مشابه.ادامه روز آزاد و اقامت شب در رم.

 

بتدا با مینی بوس اختصاصی به سمت واتیکان حرکت خواهید کرد. پس از ملاقات با راهنمای محلی خود در واتیکان، گشت سه ساعته خود را آغاز میکنید: بازدید از موزه واتیکان، که کلیسای سیستین و مهمترین مجموعه های هنر در جهان را در بر می گیرد، و همچنین کلیسای سنت پتر. بازگشت به هتل در رم.بعدازظهر همراه با راهنمای انگلیسی زبان خود به گشتی پیاده به مدت 3 ساعت در رم باستان خواهید پرداخت که مهد تمدن رومی است و از اهمیت زیادی از نظر مذهبی و سیاسی برخوردار است. پس از ان ورود به کلوسئوم
اقامت شب در رم.

امروز روز آزاد شماست.اقامت شب در رم.

حرکت با پرواز به مقصد زوریخ. ورود به فرودگاه زوریخ، ، تحویل بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل.تحویل گرفتن اتاق ها در هتل 4 ستاره  Crowne Plaza Zurich 4*  یا مشابه.ادامه روز آزاد.اقامت شب در زوریخ.

پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل  به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد.بازگشت به هتل. اقامت شب در زوریخ.انجام گشتی پیاده در زوریخ و  بازدید از بافت قدیم شهر به مدت دو ساعت. بازگشت به هتل و ادامه روز به اختیار خودتان سپری خواهد شد. اقامت شبانه در زوریخ.

ترانسفر به فرودگاه زوریخ برای پرواز داخلی به آمستردام.ورود به هتل 4 ستاره Westcord Fashion 4 * یا مشابه و تحویل اتاق ها.ادامه روز آزاد.اقامت شب در آمستردام.

پس از صرف صبحانه گشت خود را برای کشف زیبایی های آمستردام شروع خواهید کرد. آمستردام با 6800 خانه محافظت شده و بناهای تاریخی بزرگترین شهر تاریخی در مرکز اروپاست. وقت آزاد برای صرف ناهار. در بعدازظهر سوار بر کشتی کروز شده و کانالهای زنجیره ای آمستردام  را که به ونیز شمالی شهرت دارد به تماشا خواهید نشست و از مناظر زیبا لذت خواهید برد.بازگشت به هتل.اقامت شب در آمستردام.

 

 

 

 

 

روز پانزدهم:

ترانسفر از هتل به فرودگاه آمستردام برای پرواز برگشت به ایران.

با تورهای بهار و تابستان ۹۹به همراه خدمات ویژه از جمله ویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک 2 تا 4 سال کودک 4 تا 11 سال توضیحات
hotel 4
BB 2,690 یورو + نرخ پرواز 3690 یورو + نرخ پرواز 1190 یورو + نرخ پرواز 1990 یورو +نرخ پرواز نرخ نوزاد : 350 یورو + نرح پرواز