تور ایتالیا فرانسه اسپانیا

تور ایتالیا اسپانیا فرانسه تابستان 99

10 شب و 11 روز

3 شب رم + 3 شب بارسلون + 4 شب پاریس

تور ایتالیا اسپانیا فرانسه تابستان 99 در تاریخ 10 الی 21 تیر برگزار می‌شود.

خدمات تور ایتالیا اسپانیا فرانسه

  • جا به جایی درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولر دار مدرن، مینی بوس یا مینی ون
  • 10 شب اقامت در هتل 4 ستاره با صبحانه
  • گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه
  • راهنمای تور فارسی زبان

برنامه سفر تور ایتالیا اسپانیا فرانسه

روز اول:

ورود به فرودگاه شهر میلان و ترانسفر به سمت هتل در شهر رم و اخذ اتاق و استراحت.

روز دوم:

پس از صرف صبحانه در هتل، در شهر زیبای رم، به همراه یک راهنمای تور فارسی زبان و بر اساس برنامه و وسیله نقلیه به گشت و گذار در شهر زیبای رم می پردازید.

روز سوم:

در روز سوم می توانید پس از صرف صبحانه روز آزادی را در شهر رم سپری کنید و به مکان های دیدنی و یا مراکز فروش موجود در این شهر مراجعه فرمایید. شهر رم دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که تنها در یک روز نمیتوان به دیدن همه ی آن ها رفت. اما در ادامه دیدنی های مشهور شهر رم را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم.

کلوسئوم، از مهم ترین و مشهورترین جاذبه دیدنی رم می باشد.  این بنا، یک آمفی‌تئاتر است با معماری های بی‌نظیر. این آمفی تاتر تجلی‌بخش هنر ایتالیایی‌ها و یادآور نبردهای گلادیاتورها در گذشته‌های دور است. از دیگر دیدنی های شهر زیبای رم می توان به موزه واتیکان، فواره تروی، پانتئون، رومن فروم، میدان ناوونا، موزه بورگزه، پله‎های اسپانیایی، قلعه سن آنجلو و کلیسای سنت پیتر اشاره کرد.

روز چهارم:

پس از صرف صبحانه در هتل، باید وسایل خود را جمع کرده و به سمت شهر بارسلون در کشور اسپانیا رفت. پس از رسیدن به بارسلون و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت می توان در باقی مانده زمان سری به مکان های دیدنی و یا مراکز فروش موجود در این شهر زد.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه در هتل، در شهر زیبای بارسلون، به همراه یک راهنمای تور فارسی زبان و بر اساس برنامه و وسیله نقلیه به گشت و گذار در شهر زیبای بارسلون می پردازید.

روز ششم:

در روز ششم می توانید پس از صرف صبحانه روز آزادی را در شهر بارسلون سپری کنید و به مکان های دیدنی و یا مراکز فروش موجود در این شهر نیز مراجعه فرمایید. شهر بارسلون دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که تنها در یک روز نمیتوان به دیدن همه ی آن ها رفت. اما در ادامه دیدنی های مشهور شهر بارسلون را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم.

 از دیدنی های شهر زیبای بارسلون می توان به کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا، کاسا میلا، پارک گوئل، باری گوتیک، ورزشگاه و موزه‌ کمپ نوئو، پارک مون‌جوییک، ساحل بارسلونتا، موزه‌ هنر ملی کاتالونیا و کاسا باتلو اشاره کرد.

barselona-tour barselona-tour barselona-tour

 

 

 

 

روز هفتم:

پس از صرف صبحانه در هتل، در شهر زیبای پاریس، به همراه یک راهنمای تور فارسی زبان و بر اساس برنامه و وسیله نقلیه به گشت و گذار در شهر زیبای پاریس می پردازید.

روز هشتم:

پس از صرف صبحانه در هتل، در شهر زیبای پاریس، به همراه یک راهنمای تور فارسی زبان و بر اساس برنامه و وسیله نقلیه به گشت و گذار در شهر زیبای پاریس می پردازید.

روز نهم:

پس از صرف صبحانه در هتل، در شهر زیبای پاریس، به همراه یک راهنمای تور فارسی زبان و بر اساس برنامه و وسیله نقلیه به گشت و گذار در شهر زیبای پاریس می پردازید.

روز دهم:

در روز دهم می توانید پس از صرف صبحانه روز آزادی را در شهر رویایی و رمانتیک پاریس سپری کنید و به مکان های دیدنی و یا مراکز فروش موجود در این شهر نیز مراجعه فرمایید. شهر پاریس دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که تنها در یک روز نمیتوان به دیدن همه ی آن ها رفت. اما در ادامه دیدنی های مشهور شهر پاریس را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم.

 از دیدنی های شهر زیبای پاریس می توان به برج زیبا و باشکوه ایفل اشاره کرد. یک فرانسه است و یک برج ایفل با شکوه که تصور پاریس و حتی فرانسه بدون ایفل محال است.

از دیگر مکان های جذاب و دیدنی و همچنین مشهور پاریس که نباید از آن ها غفلت کرد عبارت اند از کلیسای نوتردام، طاق پیروزی، موزه‌ لوور، کاخ شایو، باغ تویلری، باغ لوکزامبورگ، خیابان شانزه‌لیزه، سکره کور در مونمارتر و کاخ گارنیه – اپرای ملی پاریس.

paris-tour-99 paris-tour-99 france-tour

 

 

 

 

 

 

 

روز یازدهم:

صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت فرودگاه  و ترک پاریس به مقصد ایران.

 

با تور تابستان 99 به همراه خدمات ویژه از جمله ویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.
[mappress mapid=”95″]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
Smart Hotel
BB 2200 یورو + نرخ بلیط هواپیما 3150 یورو + نرخ بلیط هواپیما 1790 یورو + نرخ بلیط هواپیما 990 یورو + نرخ بلیط هواپیما نرخ کودک زیر ۲ سال 340 یورو + نرخ بلیط هواپیما می باشد.