تور-کیش

تور کیش ویژه بهار

این تور در تعداد شب های متنوع ارئه می شود.

4شب و 5 روز

5شب و 6 روز

6شب و 7 روز

 جهت رزرو با کارشناسان در ارتباط باشید.

خدمات تور

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • استقبال فرودگاهی.
  • اقامت در هتل‌ با صبحانه.

تور کیش ویژه نوروز  تور داخلی – جزیرهٔ کیش درایران ازمحبوبیت خاص و ویژه ای برخوردار است. فرقی نمی کند در فصل زمستان هستیم یا تابستان، در تمامی فصول ایرانیان زیادی این شهر را بنابر دلایل زیلدی برای مسافرت انتخاب می کنند.
این جزیره با توجه به این که در منطقه ی گرم و خشک است، تحت تاثیر همین منطقه دارای آب و هوای گرم و شرجی بوده و دارای تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم می باشد. جزیره کیش با توجه به این که تحت تاثیر توده های مختلف شمال غربی و جنوبی است دارای بارندگی کمی می باشد.

در دنیا چهار نقطه وجود دارد که دارای اکسیژن خالص نسبت به سایر مکان های دنیا است. شایاد عجیب باشد که بدانید کیش یکی از این چهار منطقه است. در هوای جزیره کیش می توان به راحتی تنفس کشید و لذت برد و به گشت و گزار مشغول شد.

باغ بهشت یکی از باغ هایی است که به دلیل دارا بودن آب و هوای مناسب کیش، پرندگان بسیار به آن جا مهاجرت می کنند. با سفر به کیش و رفتن به باغ بهشت می توان پرندگانی چون بلبل، چکاوک، کاکلی، عقاب ماهیگیر، حواصیل خاکستری، سبز قبای هندی و مرغ مینا را دید.

خالی از لطف نیست به این نکته نیز اشاره شود که آهو در این جزیره آزادانه رفت و آمد می کند و این آهوی ایرانی تحت حمایت است و شکار آن کاملا غیر قانونی است.

جمعیت جزیره کیش روز به روز رو به افزایش است اما با این وجود هنوز جمعیت آن به اندازه ای نرسیده است که نتوان در آن جا آرامش را پیدا کرد. جمعیت جزیره کیش حدود 39000 نفر می باشد.

چنانچه جز آن دسته از افرادی هستید که سفر به یک مکان آرام و کم جمعیت را ترجیح می دهید و میخواهید مدتی از هم همه ی شهر و شلوغی ها و ترافیک آن دور بمانید سفر به کیش یک انتخاب مناسب و ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک با تخت کودک بدون تختتوضیحات
Helia Hote kish
BB 1,900,000تومان 2,500,000 تومان 1,800,000 تومان 800,000 تومان ---