تور لوزان لوسرن زوریخ
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

تور لوزان لوسرن زوریخ:

۶ شب و ۷ روز

۲ شب لوزان + ۲ شب لوسرن + ۲ شب زوریخ

تور لوزان لوسرن زوریخ در تاریخ ۷ الی ۱۳ فروردین برگزار می شود.

 

خدمات تور لوزان لوسرن زوریخ:

  • بلیط رفت و برگشت هواپیما.
  • پرواز داخلی ژنو به لیسبون.
  • ۶ شب اقامت در هتل‌های چهار ستاره با صبحانه.
  • اخذ ویزا شنگن.
  • گشت ها و وردیه ها بر اساس برنامه.
  • جا به جایی های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن.
  • راهنمای تور فارسی زبان.

برنامه سفر لوزان لوسرن زوریخ:

روز اول:

پس از ورود به فرودگاه ژنو، بارها را تحویل می گیریم و پس از آن با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل موونپیک واقع در ساحل دریاچه لِمان یا هتل 4 ستاره مشابه آن خرکت خواهیم کرد. ادامه روز آزاد را می توانیم در شهر گشتی بزنیم و شب را در لوزان اقامت خواهیم داشت.

روز دوم:

گشت شهری روز دوم را با بازدید از بنایی چون کلیسای جامع، بازدید از بافت قدیمی شهر، کوچه های باریک، چشم انداز و پیاده روهایی پر از بوتیک های دل فریب آغاز خواهیم کرد. در ادامه روز نیز سری به میدان سنت فرانسواز و داخل موزه المپیک می زنیم. بعد از صرف نهار به سمت شهر زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلات هایش شهرت جهانی دارد، حرکت خواهیم کرد. سپس در ادامه بازدید به کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک خواهیم رفت. پس از برگشت به هتل شب را نیز در لوزان خواهیم گذراند.

 

 

روز سوم:

از هتل لوزان به شهر لوسرن، واقع در شمال دریاچه ی لوسرن حرکت می کنیم. این شهر کوچک که هسته ای قرون وسطایی دارد، با قدمت تاریخی ساختمان هایش و فضای گرم و دل فریبش، یکی از قطب های پراهمیت گردشگری سوئیس است. به هتل آستوریا لوسرن چهار ستاره Astoria Luzern وارد می شویم و شب را در لوسرن اقامت خواهیم داشت.

روز چهارم:

روز چهارم را با یک تور پیاده در شهر کهن و قرون وسطایی لوسرن آغاز می کنیم. دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، شاید زیباترین تصاویر سفرتان را همینجا بتوانید ثبت کنید. بافت قدیم شهر با ساختمان های باروک، پل چوبی، کلیسای یهودی ها و دریاچه ی لوسرن از جمله جاهایی هستد که خواهید دید. در انتهای روز به هتل باز می گردیم و شب را در لوسرن اقامت خواهیم داشت.

روز پنجم:

پس از صرف صبحانه وقت آن رسیده است که به زوریخ برویم. پس از ورود به زوریخ، به هتل چهار ستاره ی Courtyard by Marriott خواهیم رفت.

روز ششم:

پس از صرف صبحانه، حرکت از هتل به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد. انجام گشتی پیاده در زوریخ و بازدید از بافت قدیم شهر به مدت ۳ ساعت در ادامه بازگشت به هتل و ادامه روز به اختیار خودتان سپری خواهد شد.

روز هفتم:

آماده ی انتقال به فرودگاه زوریخ شود. پرواز بازگشت شما با هواپیمایی اتریشی خواهد بود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴-۱۱ سال با تختکودک ۲-۴ سال بدون تختتوضیحات
لوزان: Mövenpick Lausanne
زوریخ: Courtyard by Marriott
لوسرن: Hotel Astoria zurich
BB 1290 یورو + نرخ پرواز 1790 یورو + نرخ پرواز 990 یورو + نرخ پرواز 590 یورو + نرخ پرواز
کودک تا دوسال: 100 یورو + نرخ پرواز