تور سوئیس فرانسه اتریش ویژه نوروز

تور سوئیس فرانسه اتریش ویژه تعطیلات عید:

۸ شب و ۹ روز

3 شب لوزان + 3 شب پاریس+ 2 شب وین

تور سوئیس فرانسه اتریش در تاریخ ۲ الی ۱۰ فروردین برگزار می‌شود.

خدمات تور سوئیس فرانسه اتریش:

  • قطار درجه ۲ لوزان به پاریس.
  • پرواز داخلی پاریس به وین.
  • جابجایی درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی‌ون.
  • اقامت در هتل‌های ۴ ستاره با صبحانه.
  • ویزا شنگن.
  • گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان طبق برنامه تور.

برنامه سفر تور سوئیس فرانسه اتریش:

روز اول:

ورود به فرودگاه ژنو، تحویل گرفتن بار و حرکت به سوی لوزان. ورود به هتل 4 ستاره  Movenpick واقع در ساحل دریاچه لِمان. تحویل گرفتن اتاق ها  ادامه روز وقت آزاد است. اقامت شب در لوزان.

روز دوم:

گشت در لوزان شامل کلیسای جامع ، بافت قدیمی، کوچه هایی باریک و چشم نواز، و پیاده رو هایی پر از بوتیک های دلفریب و میدان سنت فرانسواز. بازدید از داخل موزه المپیک. وقت آزاد برای صرف ناهار (ناهار به عهده مسافر است. ) در ادامه حرکت به سمت روستای زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلاتهایش در سوئیس مشهور است و بازدید از کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک. (با اتوبوس). اقامت شب در لوزان.

سوئیس فرانسه اتریش سوئیس فرانسه اتریش

روز سوم:

روز آزاد در لوزان.

روز چهارم:

ترانسفر از هتل به ایستگاه قطار و حرکت به سوی پاریس با قطار سریع السیر TGV. ورود به هتل 4 ستاره Hôtel Novotel T.E 4* یا مشابه، تحویل گرفتن اتاق ها، ادامه روز آزاد، اقامت شب در پاریس.

روز پنجم:

امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه ، کلیسای نوتردام پاریس، محله مونتمارترو کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. وقت آزاد برای صرف ناهار. (ناهار خارج از برنامه و به عهده مسافر است.)در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست. (در صورت امکان). اقامت شب در پاریس.

روز ششم:

روز آزاد. اقامت شب در فرانسه (پاریس).

 

روز هفتم:

حرکت به سمت فرودگاه پاریس برای پرواز داخلی به سمت شهر تاریخی وین، استقبال و انتقال به هتل 4 ستاره Hotel Am Konzerthaus Vienna، ادامه روز آزاد.

روز هشتم:

پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری از شهر وین در اتریش حاضر کنید، در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین را خواهید دید: مک ، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر. بازدید از اتاق های نمایش کاخ شون برون از جاذبه های دیگر گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می کنید، این ساختمان با معماری بی نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد.
بازگشت به هتل و اقامت شب در وین.

سوئیس فرانسه اتریش

 

 

روز نهم:

ترانسفر از هتل به فرودگاه وین برای پرواز برگشت به ایران.

 

 

با تورهای نوروزی ۹۹ به همراه خدمات ویژه از جمله ویزای شینگن تضمینی در آژانس مسافرتی قصران گشت همراه باشید.

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 0 میانگین: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتلقیمت دو تختهقیمت یک تختهکودک ۴ تا ۱۱ سالکودک ۲ تا ۴ سالتوضیحات
لوزان: Mövenpick Lausanne
پاریس: Novotel La Defense
وین: Hotel Am Konzerthaus
BB 1,490 یورو + نرخ پرواز 1,970 یورو + نرخ پرواز 1,190 یورو + نرخ پرواز 740 یورو + نرخ پرواز نرخ کودک تا دوسال :120 یورو + نرخ پرواز
تاریخ تور: ۲ الی ۱۰ فروردین.