تعیین وقت سفارت آمریکا در دبی

اخذ ویزای آمریکا در دبی – همانطور که می دانید برای مهاجرت چه به صورت دائم و چه به صورت موقت به هر کشوری می بایست ویزای آن کشور را دریافت کنید. کشور آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نیست، چه بسا شرایط سخت تری برای اخذ ویزا نیز در نظر گرفته است. برای ورود به آمریکا از روش های مختلفی می توانید اقدام کنید که مهمترین آن اخذ ویزای توریستی، تحصیلی و یا شغلی می باشد.

قطعا مطلع هستید که سالهاست کشور آمریکا در ایران دارای سفارت خانه نمی باشد و برای اخذ ویزا و مصاحبه باید به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان و یا دبی سفر کنید.

اخذ ویزای آمریکا در دبی

تعیین وقت سفارت آمریکا در امارات 

اخذ ویزای آمریکا در دبی – کشور آمریکا در کشور امارات و در دو شهر ابوظبی و دبی دارای کنسولگری می باشد. قبل از تعیین وقت از کنسولگری مورد نظر اول باید ویزای کشور امارات را داشته باشید. شرکت قصران گشت پیشرو در ارائه خدمات اخذ ویزا، پیکاپ ویزا، تعیین وقت سفارت، اخذ ویزای شینگن می باشد.

 اگر کشور امارات را برای ورود به سفارت آمریکا انتخاب کرده اید باید بگوییم که سفارت امریکا در این کشور نسبت به ترکیه و ارمنستان کمی شلوغتر است، به خصوص در ایامی خاص مانند تابستان، کریسمس و یا عید نوروز. پس بهتر است چند ماه زودتر از سفر اقدام به دریافت وقت سفارت ازاین کشور کنید.

کنسولگری امریکا در دبی واقع در محله Bur Dubai واقع شده است. خوشبختانه اطراف سفارتخانه هتل های فراوانی وجود دارد و مشکل اقامت نخواهید داشت. از مهمترین مزایای سفارت امریکا در دبی افسران آن هستند که به زبان فارسی نیز مسلط می باشند و این برای ایرانیان شرایط خوبی است. توجه داشته باشد که در هر سن و سالی که باشید برای مصاحبه باید حضور داشته باشید.

مقالات مرتبط  بهترین سفارت ها برای اخذ ویزای دانشجویی آمریکا

چیزی به عنوان دریافت وقت فوری از سفارت آمریکا وجود ندارد، زیرا با توجه به فضای خالی و سفارت برای شما وقت تعیین می شود. بنابراین توصیه ما به شما این است که حداقل 2 ماه قبل از تاریخ سفر اقدام به دریافت وقت سفارت آمریکا  کرده و با کارشناسان قصران گشت و با شماره 02188697080 تماس حاصل کرده تا به محض وجود وقت خالی برای شما زمان مصاحبه رزرو نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ورود به سفارت آمریکا در دبی

برای حضور در سفارت امریکا دردبی باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

 • اصل پاسپورت معتبر
 • عکس پرسونلی که مربوط به کمتر از 6 ماه گذشته نباشد
 • ترجمه مدارک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی انواع سند اعم از ازدواج یا طلاق
 • ترجمه کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت
 • بیمه مسافرتی
 • نامه بانک و تمکن مالی
 • پرینت شش ماه گذشته از حساب بانکی
 • تاییدیه برگه وقت سفارت

همراه با ترجمه مدارکی که ذکر شد اصل آنها نیز باید موجود باشد.

اخذ ویزای آمریکا در دبی

نکاتی درباره وقت سفارت آمریکا در دبی

 • هزینه بررسی درخواست ویزای آمریکا در بخش غیر مهاجرتی را MRV می گویند. پس از پرداخت این هزینه تا یکسال فرصت دارید تا وقت سفارت خود را تعیین کنید.
 • بعد از تعیین وقت سفارت مجاز هستید حداقل تا 5 بار وقت خود را البته فقط در همان سفارت قبلی تغییر دهید. اگر بنا به هر دلیلی سفارت خود را تغییر دادید می بایست مجددا هزینه پرداخت نمایید.
 • افراد زیر 13 سال و بالای 80 سال نیاز به حضور در سفارت خانه در روز مصاحبه را ندارند. اما سایر سنین میبایست به صورت حضوری در روز مصاحبه به سفارت خانه وارد شوند.
 • اگردر روز مصاحبه به هر دلیلی حاضر نشدید و دوباره اقدام به دریافت وقت سفارت کردید باید مجددا هزینه پرداخت کنید.
 • از ضروری ترین مراحل برای اخذ وقت سفارت امریکا پر کردن فرم DS – 160 میباشد که مربوط به اطلاعات فردی شما می باشد. این فرم در وبسایت سفارت آمریکا موجود است و باید به زبان انگلیسی تکمیل و پر شود. مشاوران و کارشناسان قصران گشت در صفر تا صد مراحل اخذ وقت سفارت امریکا در دبی با شما همراه هستند.
 • پس از روز مصاحبه می توانید به ایران بازگردید. معمولا بعد از 60 روز نتیجه مصاحبه شما اعلام می شود که عموما به صورت ایمیل پاسخ را دریافت می کنید. برای دریافت ویزای خود نیازی نیست مجددا به دبی سفر کنید. از مهمترین خدمات قصران گشت پیکاپ ویزا میباشد. کافیست پاسپورت خود را به ما بسپارید و در کوتاهترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید.
مقالات مرتبط  معرفی و شرایط ویزای توریستی و ویزای بیزنسی B1 و B2

سوالات متداول:

آیا دریافت وقت سفارت آمریکا تنها به صورت اینترنتی قابل انجام است؟

با توجه به  بسته بودن سفارت کشور امریکا در ایران، تنها می توان به صورت مجازی اقدام کرد.

برای پیگیری امور وقت سفارت آمریکا به چه کشورهایی می توان مراجعه کرد؟

کشورهای ترکیه، امارات و یا ارمنستان کشورهایی هستند که دارای کنسولگری امریکا می باشند و به دلیل نزدیکی مسافت به ایران می توانید به یکی از این کشورها مراجعه کنید.

آیا دریافت ویزای آمریکا برای ایرانیان امکان پذیر است؟

        بله. پس ازانتخاب رئیس جمهور جدید کشور آمریکا، راه ورود به این کشور برای ایراینان و کشورهای دیگر مسلمان آسانتر شده است.

آیا برای دریافت جواب ویزای آمریکا بایدا مجدد به دبی یا کشوری که از طریق آن اقدام کردیم سفر کنیم؟

       خیر، این امکان را دارید تا با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا قصران گشت استفاده کرده و به صورت شخصی اقدام نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.