وقت سفارت کانادا از استانبول – آن دسته از متقاضیان ایرانی که می‎خواهند برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنند؛ به‎دلیل عدم وجود سفارت کانادا در ایران برای طی کردن مراحل اخذ ویزا باید به یکی از کشورهای همسایه مراجعه کنند. مانند تمام شهرهایی که برای گرفتن وقت سفارت کانادا انتخاب می‌شوند؛ وقت سفارت کانادا در استانبول هم متقاضیان زیادی دارد؛ با این تفاوت که استانبول مزیت‌هایی هم به نسبت سایر شهرها دارد و متقاضیان ویزای کانادا به دلیل همین مزیت‎هاست که ترجیح می‌دهند که این شهر را برای طی کردن مهم‌ترین بخش از روند اخذ ویزا انتخاب کنند.

وقت سفارت کانادا در استانبول به منظور طی کردن مراحل چهره‌نگاری و انگشت‌نگاری اخذ می‌شود و تمام این خدمات در دفتر VAC که در منطقه sisli شهر استانبول واقع شده است؛ ارائه می‌شود. از طرفی سفارت کانادا در استانبول به همین انگشت‌نگاری و بررسی مدارک اکتفا می‌کند و نیازی به مراجعه حضوری به سفارت جهت انجام مصاحبه حضوری نیست.

canada-embassy-time-istanbul

تعیین وقت سفارت کانادا در استانبول 

وقت سفارت کانادا در استانبول مانند اخذ وقت سفارت کانادا در آنکارا می‎باشد.اگر برای گرفتن وقت کانادا از استانبول به صورت آنلاین عمل کنیم؛ همانطور که از اسم روش هم پیدا است باید درخواست خود مبنی بر اخذ ویزای کانادا را اینترنتی ارائه دهیم؛ بدین صورت که در پایگاه الکترونیکی سفارت کانادا ثبت نام می کنیم و فرم های درخواست ویزای کانادا را پر و ارسال می کنیم. فرم های درخواست ویزای کانادا در خود سایت و تحت عناوین application form و information family قابل تهیه هستند. سپس سایت ما را به صفحه پرداخت هزینه های سفارت (یکی هزینه صدور ویزا و دیگری هزینه انگشت نگاری) راهنمایی می کند.

مقالات مرتبط  کشورهایی که با تولد فرزند اقامت دائم می دهند

بعد از پرداخت موفقیت آمیز هزینه ها، سفارت به مدت سی روز به ما وقت می دهد تا به استانبول رفته و در سفارت حضور پیدا کنیم. اما اگر ما بخواهیم برای گرفتن وقت سفارت کانادا به صورت حضوری اقدام کنیم از همان ابتدا باید به سفارت مراجعه کرده و با تکمیل و تحویل دستی application form و information family درخواست خود را ارائه دهیم و هزینه های صدور ویزا و انگشت نگاری را از طریق بانک بپردازیم.

مدارک لازم برای سفارت کانادا در استانبول 

باید بیان شود که مدارک لازم برای وقت سفارت کانادا با مدارک لازم در کنسکولگری کشورهای دیگر  تفاوتی ندارد. جهت مشاهده مدارک لازم برای وقت سفارت کانادا بر روی لینک کلیک فرمایید.

هزینه وقت سفارت کانادا در استانبول

برای این که بتوانید ویزای کانادا را بگیرید باید هزینه ای را به سفارت بپردازید. این هزینه باید کامل پرداخت شود تا سفارت اقدام به بررسی پرونده شما و پس از آن صدور ویزا کند. در صورتی که این هزینه را به طور کامل نپردازید نمی توانید ویزای کشور کانادا را اخذ کنید.

این هزینه در حقیقت به ازای خدماتی که سفارت برای اخذ ویزا ارائه می دهد پرداخت می شود. شما می توانید با پرداخت این هزینه به راحتی بررسی پرونده خود را به دست افسر سفارت بپردازید تا در کمترین زمان ممکن پرونده شما را بررسی کنند. در نظر داشته باشید که در وقت سفارت آنلاین این هزینه به صورت آنلاین باید پرداخت شود.

بعد از انگشت نگاری چه می پرسند

همانطور که می­دانید برای گرفتن ویزای هر کشوری لازم است متقاضی در جلسه­ ی مصاحبه ­ی حضوری شرکت کرده و به سوالات آفیسر پرونده پاسخ دهد. این مرحله بدون شک مهمترین مرحله برای اخذ ویزاست چرا که معمولا نظر آفیسر تعیین کننده­ ی نهایی است که پس از اخذ وقت انگشت نگاری سفارت کانادا در استانبول و انجام انگشت نگاری باید انجام شود.

مقالات مرتبط  تحصیل پزشکی در کانادا

اما در مورد سفارت کانادا شرایط کمی فرق می­کند. جالب است بدانیم که طبق قوانین کشور کانادا اصلا چیزی به نام مصاحبه سفارت کانادا در ترکیه وجود ندارد و خوشبختانه متقاضی از انجام هر نوع مصاحبه ­ای معاف است.

canada-embassy-time-istanbul

مزیت سفارت کانادا در ترکیه

 اولین و مهم ترین آن اینکه ترکیه به ایران نزدیک است و برای مراجعه حضوری کارتان راحت تر از بسیاری از کشورهای دیگر خواهد بود. همه روزه پروازهای زیادی از ایران راهی این کشور می شوند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

دیگر مزیت ترکیه و استانبول جاذبه های توریستی بیشمار آن است. شما می توانید با گرفتن وقت سفارت کانادا در استانبول ، در کنار مراجعه برای امور اداری خود از اماکن دیدنی بسیار زیادی بازدید کنید.

در نهایت استفاده از پیکاپ ویزا نیز برای شما ارزان تمام می شود و می توانید با این خدمات، از سفر دوم برای ثبت ویزا در پاسپورت اجتناب کنید و با پرداخت هزینه اندکی این کار را به همکاران ما بسپارید. این هزینه از هرینه رفت و برگشت به ترکیه بسیار کمتر خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.