ویزای توریستی قبرس

 شما در فصول مختلف سال می توانید به قبرس سفر کنید اما قبل از سفر حتما می بایست ویزای مخصوص ورود به خاک آن کشور را دریافت نمایید.
توجه داشته باشید اگر در گذرنامه شما مهر قبرس شمالی خورده باشد و تصمیم به سفر به قبرس جنوبی،ایتالیا و یا یونان را دارید برای اینکه دچار مشکل نشوید و به راحتی بتوانید ویزای خود را دریافت نمایید بهتر است قبل از اقدام به اخذ ویزا گذرنامه خود را تعویض نمایید.
ویزای توریستی به صورت یکبار ورود صادر می گردد و حداکثر برای مدت دو هفته معتبر می باشد و بعد از اتمام معلت می بایست خاک آن کشور را ترک کرده و یا در صورت لزون زودتر از اتمام مهلت ویزا نسبت به تمدید تاریخ آن اقدام نمایید.

ویزای شنگن قبرس، با توجه به سفر متقاضی، در انواع مختلفی صادر می‌شود. ویزای توریستی از جمله رایج ترین ویزایی است که از سوی سفارت برای متقاضیان ایرانی صادر می‌ گردد. آژانس قصران گشت، کلیه خدمات مربوط به تور قبرس و ویزای این کشور را به شما عزیزان ارائه می دهد.

مدارک مورد نیاز ویزای قبرس

 • اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار.
 • اصل شناسنامه.
 • گذرنامه های قدیمی ممهور به سایر ویزاها.
 • دو قطعه عکس 4*6 رنگی زمینه سفید و جدید (بیش از یک سال قدیمی نباشد).
 • گواهی شغلی با ذکر سمت، حقوق و تاریخ استخدام به لاتین یا همراه با ترجمه (مشاغل دولتی نیاز به تایید امور خارجه دارند).
 • پرینت حساب گردش ۶ ماهه یا پس از انداز به همراه گردش ۶ ماهه سود حساب با حداقل ۷ میلیون موجودی.
 • مشخصات کامل مسافر از قبیل آدرس منزل و محل کار با ذکر شماره تلفن ثابت و همراه.

نکات ویزای قبرس

 1. وقت سفارت اعلام شده از جانب شرکت قصران گشت غیر قابل تغییر می باشد.
 2. برای متقاضیان بالای 12 سال انگشت نگاری لازم است.
 3. مسافرینی که در 24 ماه اخیر ویزا شینگن دریافت نموده اند، پروانه ایشان بدون انگشت نگاری و به صورت غیر حضوری پذیرفته می شوند (به جز ویزا شنگن صادره از سفارت یونان).
 4. ارائه اصل تمامی مدارک مربوط به ویزای قبرس به شرکت قصران گشت الزامیست. تمام مدارک ارائه شده تا پایان سفر نزد شرکت قصران گشت باقی می‌ماند.
 5. درصورت صلاح‌دید جدید کارشناسان یا سفارت مربوطه، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی است.
 6. لزوم ارائه ضمانت نامه بانکی جهت بازگشت از سفر و مبلغ آن به ازای هر نفر پس از بررسی مدارک متقاضی به ایشان اعلام می‌گردد.
 7. با توجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط شرکت مجری و سفارت مورد استعلام قرار می‌گیرد، توصیه می‌گردد، کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشند.