فرم ها، اسناد و مدارک مورد نیاز ویزا

روند اخذ ویزا، روند فنی و حساسی است؛ بنابراین به دقت و تجربه بالایی نیاز دارد. کوچکترین اشتباه در پر کردن فرم های مختلف برای اخذ ویزا از کشورهای مختلف می‌تواند موجب تردید افسر مهاجرت و در نتیجه ریجکت ویزای شما شود. ریجکتی ویزا برای شما هزینه و اتلاف وقت زیادی را به همراه خواهد داشت.

لینک دانلود تمامی فرم‌های مربوط به درخواست ویزا از کشورهای مختلف از جمله کانادا، انگلیس، آمریکا، استرالیا، چین و … در جداول زیر قرار داده شده‌اند.

ممکن است به عنوان مثال ثبت نام آنلاین ویزای کانادا با دانلود و پر کردن این فرم‌ها و همچنین مطالعه نمونه های تکمیل‌شده، کار ساده‌ای به نظر برسد. اما بر اساس سال‌ها تجربه ما در امور مربوط به اخذ ویزا، متقاضیانی که با مشاوره و راهنمایی اقدام به اخذ ویزا کرده اند، شانس بیشتری نسبت به افرادی که تنها با اتکا به اطلاعات شخصی خود برای ویزا اقدام کرده اند، دارند.

بنابراین برای جلوگیری از هر گونه مشکل در روند اخذ ویزا، پیشنهاد می کنیم علاوه بر دریافت مشاوره با تحقیق دقیق و کامل از موسسات معتبر و با سابقه در این زمینه اقامت و یا آینده تحصیلی خود را به خطر نندازید.

قصران گشت با راهنمایی و مشاوره رایگان در اخذ ویزای شینگن، ویزای کانادا، ویزای انگلیس و ویزای آمریکا در خدمت متقاضیان است. بنابراین می توانید از طریق تماس تلفنی و یا با مراجعه حضوری از کارشناسان بخش ویزا و وقت سفارت مشاوره های لازم را دریافت نمائید.

فرم های آمریکا

فرم های کانادا

فرم های انگلیس

فرم های ویزا

فرم های استرالیا

فرم های چین