سفارت کانادا در ترکیه،دبی و ارمنستان  – اگر برای انجام امور مربوط به ویزای کانادا مثل انگشت نگاری به دنبال دریافت اطلاعات کاملی از آدرس و ساعت کاری  سفارت کانادا در ترکیه، دوبی و ارمنستان هستید پیشنهاد می‌کنیم که اطلاعات این مطلب را که برگرفته از وب‌سایت سفارت کانادا است را دقیق مطالعه کنید تا از آدرس، ساعات کاری سفارت خانه‌های مذکور مطلع شوید.

اگرچه فرآیند درخواست ویزای کانادا از طریق سامانه درخواست ویزای کانادا و  پس از طی شدن مراحل اولیه ثبت نام آنلاین، حداکثر ظرف مدت ۳۰ روز به یکی از سفارت‌های کشور کانادا مراجعه نموده  اما در نهایت برای انجام اقدامات بیومتریک و تحویل دادن مدارک خود باید به سفارت یا کنسولگری این کشور مراجعه نمایید.

سفارت کانادا در ترکیه 

از بین کشورهای مختلفی که امکان انجام انگشت نگاری ویزای کانادا در آن‌ها وجود دارد کشور ترکیه از محبوبیت بیشتری برخوردار است. از دلایل این موضوع می‌توان به عدم نیاز شهروندان ایرانی به ویزا جهت ورود به این کشور و هزینه کمتر رفت و آمد و اقامت در آن اشاره داشت. برای انجام امور ویزای کانادا در ترکیه می‌توانید به یکی از دو شهر آنکارا یا استانبول مراجعه کنید.البته این موضوع را در نظر داشته باشید.

 سفارت کانادا در ترکیه،دبی و ارمنستان

سفارت کانادا در آنکارا

 اگر برنامه شما رفتن به سفارت کانادا در ترکیه است، یکی از گزینه‌های مناسب سفارت کانادا در آنکارا است. در این سفارت خانه علاوه بر خدمات مربوط به مهاجرت و ویزا می‌توانید اطلاعات لازم در زمینه تحصیل در کانادا را نیز کسب کنید.

سفارت کانادا در ترکیه،دبی و ارمنستان

آدرس سفارت کانادا در آنکارا

آدرس این سفارت خانه کانادا در آنکارا Cinnah Caddesi No: 58 – 06690, Cankaya – Ankara, Turkey می باشد .

مقالات مرتبط  تبدیل ویزای توریستی کانادابه اقامت دائم

روز و ساعات کاری سفارت کانادا در آنکارا

  • دوشنبه تا پنجشنبه: از ۸:۰۰ صبح تا ۱۶:۴۵
  • جمعه: از ۸:۰۰ صبح تا ۱۲:۳۰

سفارت کانادا در استانبول

 اگر به دنبال پیدا کردن سفارت کانادا در ترکیه هستید، می‌توانید در کنار لذت بردن از یک سفر کوتاه از طریق آدرس زیر به راحتی به سفارت کانادا در استانبول دسترسی پیدا کنید. این سفارت خانه به طور رسمی یکی دیگر از گزینه‌های شما برای انجام کارهای مربوط به ویزای کانادا است.

آدرس سفارت کانادا در استانبول

آدرس سفارت خانه کانادا در استانبول Consulate General of Canada – 209 Buyukdere Caddesi – Tekfen Tower – Levent 4, Istanbul – 34394 Turkey می باشد.

روز و ساعات کاری سفارت کانادا در استانبول

  • دوشنبه تا جمعه: دوشنبه تا پنج‌شنبه از ۸:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰

سفارت کانادا در امارات

امارات دومین کشوری است که در بررسی سفارت کانادا در کشورهای همسایه به معرفی آن خواهیم پرداخت. کشور امارات به دلیل نزدیک بودن به ایران و ویژگی‌های خاصی که دارد گزینه مناسبی برای انجام امور کنسولی مربوط به ویزای کانادا محسوب می‌شود. در این امارات نیز مانند ترکیه می‌توانید امور مربوط به ویزای کانادا را در دو شهر مختلف یعنی دبی و ابوظبی انجام دهید.

سفارت کانادا در دبی

آدرس سفارت کانادا در دوبی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

Consulate General of Canada – 19th Floor Jumeirah Emirates Towers ( Business Tower) – Sheikh Zayed Road.Dubai, United Arab Emirates

روز و ساعات کاری کنسولگری کانادا در دبی

یکشنبه تا پنج شنبه از ۸:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰ ( در ماه رمضان از ۹:۰۰ تا ۱۵:۰۰)

مقالات مرتبط  افزایش شانس اخذ ویزای کانادا با دعوت نامه کنفرانس

سفارت کانادا در ابوظبی

سفارت کشور کانادا در شهر ابوظبی امارات واقع شده است. اطلاعات مربوط به سفارت کانادا در ابوظبی در زیر آمده است.

آدرس سفارت کانادا در ابوظبی

Abu Dhabi Trade Towers – Abu Dhabi Mall – West Tower – ۹th Floor

روز و ساعات کاری سفارت کانادا در ابوظبی

  • یکشنبه تا پنج شنبه از ۸:۰۰ صبح تا ۱۶:۰۰ ( در ماه رمضان از ۹:۰۰ تا ۱۵:۰۰)

سفارت کانادا در ارمنستان

ارمنستان دیگر همسایه کشورمان است که به ویژه در چند مدت اخیر برای انجام امور ویزای کانادا مورد توجه ایرانی‌ها قرار گرفته است. ارمنستان برخلاف دو کشور امارات و ترکیه دارای کنسولگری نبوده و فقط سفارت کانادا در شهر ایروان واقع شده است.

سفارت کانادا در ترکیه،دبی و ارمنستان

آدرس سفارت کانادا در ایروان

Canada Visa Application Centre (CVAC operated in partnership with OIM/IOM), International Organization for Migration (IOM) – Yerevan, 10 Vazgen Sargsyan, Yerevan, Armenia

ساعت کاری سفارت کانادا در ایروان و تقویم تعطیلات این دفتر

روزها و ساعت‌کاری دفاتر سفارت کانادا در ایروان از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی۱۷:۰۰ بعداز ظهر خواهد‌بود.

صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا

 سفارت کانادا در ترکیه،دبی و ارمنستان  – پس از این که تاییدیه اداره مهاجرت کانادا به دست شما رسید باید مقدمات رفتن به سفارت کانادا در کشورهای همسایه را فراهم کنید. بدون شک سفر به یک کشور خارجی شامل هزینه‌های مختلفی از جمله خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما، هزینه اقامت و… خواهد بود. به هر حال پرداخت این هزینه‌ها اجتناب ناپذیر بوده و حتما باید در یکی از مراکز درخواست ویزای کانادا در کشورهای یاد شده حضور پیدا کرده و اقدامات بیومتریک را انجام دهید.

مقالات مرتبط  اخذ ویزا برای افرادی که همسر غیر ایرانی دارند

در مراجعه به مراکز درخواست ویزا باید پاسپورت خود را نیز همراه داشته و به کارگزاری تحویل دهید. بعد از انجام انگشت‌نگاری پاسپورت متقاضی به سفارت کانادا در کشور مربوطه ارسال خواهد شد تا تصمیم‌گیری نهایی در مورد درخواست ویزای وی صورت بگیرد.نتیجه درخواست هر چه که باشد شخص متقاضی باید یک بار دیگر به کشور مربوطه سفر کرده و پاسپورت خود را تحویل بگیرد. این سفر نیز با همان هزینه‌های قبلی همراه خواهد شد اما تفاوت در اینجاست که این بار دیگر مجبور نیستید شخصا برای تحویل گرفتن پاسپورت به کشور مربوطه مراجعه کنید.

با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای قصران گشت تا حد قابل توجهی از هزینه‌های شما کاسته شده و در ضمن وقت و انرژی شما نیز صرف یک سفر خارجی غیرضروری نخواهد شد.فقط دقت داشته باشید که انجام پیکاپ ویزای خود را به موسسات معتبر فعال در این حوزه بسپارید تا خیالتان از بابت تحویل به موقع پاسپورت راحت باشد.ما در مجموعه قصران گشت با کمترین هزینه و کمترین زمان ممکن پیکاپ پاسپورت شما را انجام می دهیم. جهت مشاوره و اطلاعات تکمیلی در رابطه با شرایط موجود در دنیا لطفا با کارشناسان پیکاپ ویزا ما تماس حاصل فرمایید تا شما را بهترین نحوه راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.