هتل دیوان:

هتل دیوان در مرکز شهر استانبول واقع در قلب استانبول ، دارای معماری راحت و استخر سرپوشیده نیمه المپیک در منطقه تاکسیم با معماری مدرن و دکوراسیونی زیبا طراحی شده است. این هتل مجلل دارای حمام ترکی و 1800 متر مربع مرکز آبگرم در دیوان استانبول میباشد. WiFi رایگان در سراسر هتل موجود است.

اتاق های بزرگ دیوان استانبول دارای فضای داخلی مدرن است که با فرهنگ سنتی ترکیه ترکیب شده است. همه آنها شامل تلویزیون LCD ، ایستگاه docking iPod و مینی بار هستند.

رستوران  Pub Divan یک منوی غنی از غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کند. در رستوران دیوان نوشیدنی های خوشمزه توسط  کافه تهیه میشود. رستوران ژاپنی مارومی گزینه های زیبایی از غذاهای ژاپنی را ارائه می دهد. همچنین می توانید شیرینی و شکلات های خوشمزه را در Divan Patisserie بچشید.بعد از تمرین در مرکز تناسب اندام مجهز ، میهمانان می توانند در یک حمام ترکی استراحت کنند یا از سونا استفاده نمایند. انواع ماساژ نیز در مرکز آبگرم ارائه می شود.

خیابان پر رفت و آمد Istiklal و میدان تقسیم تنها چند قدم از دیوان استانبول با بسیاری از مغازه ها ، گالری های هنری ، رستوران ها و کافه ها برای بازدید  فاصله دارد. وودافون آرنا 1 کیلومتر و کاخ دولمباهچه 1.3 کیلومتر با آن فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر با فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با دیوان استانبول فاصله دارد. پارکینگ اختصاصی نیز با پرداخت هزینه اضافی در محوطه موجود است.

 

برای اطلاع از سایر هتل‌های استانبول به بخش هتل‌های سایت مراجعه کنید.

 

 

 

[osm_map_v3 map_center= “39.3360,393.5413” zoom=”3″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]