زمان و شرایط ثبت نام لاتاری 2022 – برای ثبت نام در لاتاری 2022 به مدارک خاصی احتیاج نیست اما لازم است فرم داخل سایت لاتاری را تمام و کمال با دقت بسیار بالا پر کنید. فرم لاتاری حاوی اطلاعات فردی، تحصیلی، شغلی، اطلاعات همسر، فرزند و … است. به یک قطعه عکس هم احتیاج بوده ، نکات مهم آن را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد. ناگفته نماند که شما بعد از ثبت فرم و گذشت زمان، قرعه کشی فرا رسیده و اگر اسم شما درآمد، لاتاری مدارک مورد نیاز را به شما اعلام خواهد کرد. در نتیجه نیاز به نگرانی آماده نبودن مدارک یا پاسپورت خود نباشید.

افراد زیادی می‌توانند از طریق شرکت در قرعه‌کشی لاتاری گرین کارت آمریکا رو دریافت کنند. مانند همیشه با توجه به قرعه‌کشی انجام‌شده به ۵۵ هزار متقاضی برنده لاتاری ویزای اقامت دائم آمریکا تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این اشخاصی که در لاتاری برنده می‌شوند؛ باید واجد شرایط دریافت ویزای دایورسیتی نیز باشند. وزارت امور خارجه آمریکا برندگان را به‌صورت تصادفی یا رندوم و توسط برنامه‌های کامپیوتری انتخاب می‌کند.

ناگفته نماند که برنامه لاتاری فقط برای کشورهایی که مجاز به شرکت در این قرعه‌کشی هستند، قابل‌اجرا خواهد بود. هر کشور ۷% مجموع ویزاهای صادرشده را دریافت می‌کند که معادل ۳ هزار و پانصد ویزا است.

فراموش نکنید لاتاری فقط یک بار اتفاق خواهد افتاد. هر چه سریع‌تر برای ثبت‌نام اقدام کنید بهتر خواهد بود. زیرا با حجم بالای ثبت‌نامی‌ها، سایت لاتاری گاهی دچار مشکل شده و به علت ازدحام اجازه ثبت‌نام را نخواهد داد.

اگر قصد دارید در خانه در لاتاری ثبت‌نام کنید، تمام مدارک موردنیاز را دم دست قرار دهید یا اگر به کافی‌نت می‌روید؛ مدارک را حتماً به همراه داشته باشید.

زمان و شرایط ثبت نام لاتاری 2022

زمان ثبت نام لاتاری 2022

زمان و شرایط ثبت نام لاتاری 2022 – ثبت نام برنامه لاتاری گرین کارت 2022 در اکتبر 2020 یعنی مهر 99 آغاز خواهد شد و در آبان 99 بسته میشود. نتایج لاتاری 2022 آمریکا در اوایل ماه مه 2021 یعنی اواسط اردیبهشت 1400 اعلام خواهد شد.

شرایط لاتاری و ثبت نام لاتاری چگونه است؟

افرادی که سن آنها بیشتر از 18 سال باشد. حداقل مدرک دیپلم داشته و جزو شرکت‌های مجاز لاتاری باشند. کسانی که دیپلم ندارند باید در 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار در شغل‌های مشخص شده در لیست را داشته باشند.خوشبختانه باید بگوییم کسانی که شهروند ایران یا افغانستان هستند به راحتی می‌توانند در لاتاری ثبت نام نمایند.

مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا باید در زمان ثبت نام، حداقل تحصیلاتی معادل دیپلم آمریکا داشته باشید.

سابقه شغلی لازم برای ثبت نام لاتاری

اگر مدرک تحصیلی لازم را ندارید، میتوانید با داشتن دو سال سابقه شغلی نسبت به ثبت نام لاتاری اقدام کنید.

کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری

اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت آمریکا داشتند مجاز به شرکت در لاتاری نیستند.

حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری آمریکا شرط سنی ندارد. اما شرط داشتن دیپلم در عمل اجازه ثبت نام به سنین پایین را نمیدهد.

هنوز دستورالعمل ثبت نام لاتاری 2022 از طرف وزارت امور خارجه آمریکا منتشر نشده است اما با توجه به آماری ویزای صادر شده از مرکز ویزای وزارت امور خارجه امریکا، میتوان فهمید ایران در لیست کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری 2022 قرار دارد.

شناس برنده شدن در لاتاری 2022 چقدر است؟

 هرگز بر اساس ابلاغ‌های ریاست جمهوری که تاریخ انقضا دارند برنامه‌ریزی نکنید و وقت خود را تلف نکنید. به‌طورکلی خود را مشغول قوانین عجیب‌وغریب لاتاری نکنید. برخی از قوانین مانند شیوه ثبت‌نام، مشخصات، مدارک، تحصیلات یا جایگزین تحصیلی  همه لحاظ حائز اهمیت بوده و با درنظر نگرفتن آنها امکان پایین آمدن شانس شما بیشتر خواهد بود.اما برخی ابلاغ‌ها مانند ریاست جمهوری نیازی به نگرانی نداشته و برعکس اگر وقت و فکر خود را صرف آن کنید.

زمان و شرایط ثبت نام لاتاری 2022

شانس بیشتر برای برنده شدن در لاتاری

بعضی افراد تصور می کنند که با ثبت نام چندین باره در لاتاری می توانند شانس خود را برای برنده شدن بیشتر نمایند. این باور کاملا غلط است و نه تنها شانس بیشتری کسب نمی کنند، بلکه به طور کلی از آن دوره لاتاری حذف خواهند شد.

موارد زیر باعث افزایش شانس شما در لاتاری میشود

  • انجام ثبت نام اصولی و داشتن عکس صحیح مخصوص لاتاری.
  • اگر متاهل هستید همسرتان نیز پاسپورت داشته باشد تا برایتان ثبت نام دو شانسه یا دو فرمه انجام شود.
  • اگر سن 18 تا 21 دارید و متاهل هستید میتوانید یک بار از طریق خودتان یک بار از طریق همسر و یک بار از طریق و پدر و یک بار از طریق مادر ثبت نام کنید که اینطوری شما ثبت نام 4 شانسه خواهید داشت و اگر مجرد هستید نیز فقط از طریق خودتان و پدر و مادر میتوانید ثبت نام سه شانسه یا سه فرمه داشته باشید.
  • اگر با کمک ما ثبت نام کنید بعد از برنده شدن نیز از حمایت ما برخوردار خواهید بود و با مشاوره های صحیح کمک میکنیم که بتوانید گرین کارت آمریکا اخذ کنید.

هزینه ثبت نام لاتاری 2022

ثبت نام لاتاری روی سایت اصلی لاتاری رایگان است، اما اگر میخواهید از طریق قصران گشت مطمئن اقدام کنید که ثبت نام به درستی صورت گرفته باشد با همکاران ما در این بخش تماس بگیرید تا شما را به صورت صحیح راهنمایی کنند 02188697080

آژانس مسافرتی قصران گشت با ارائه خدماتی همچون برگزاری تورهای مسافرتی و ارائه خدمات اخذ ویزا از جمله ویزای شینگن و پیکاپ ویزا در خدمت شما عزیزان است. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *