وقت سفارت آمریکا در ارمنستان – افرادی که تصمیم به اخذ ویزای آمریکا گرفته اند باید بدانند که کشور آمریکا در ایران هیچ سفارت خانه ای ندارد به همین دلیل انتخاب کشور واسط جهت دریافت وقت ممکن است کمی چالش برانگیز و دشوار باشد.

فرد متقاضی تمامی مراحل دریافت ویزای خود را از انگشت نگاری تا تحویل پاسپورت به کنسولگری آمریکا را می تواند در یکی از کشورهای امارات، ترکیه و ارمنستان انجام دهد.

دریافت وقت سفارت آمریکا در ارمنستان یکی از رایج ترین و آسانترین راه هایی است که افراد و همچنین آژانس ها مسافرتی آن را انتخاب می کنند. فرد متقاضی برای مصاحبه حضوری اخذ ویزای آمریکا می تواند به کنسولگری آمریکا در شهر ایروان مراجعه کنند. کنسولگری آمریکا در شهر ایروان و واقع در خیابان آمریکایی American Ave است. این کنسولگری در تمامی روزها به جز شنبه و یکشنبه پاسخگوی متقاضیان است.

تعیین وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

وقت سفارت آمریکا در ارمنستان – کشور ارمنستان به علت درخواست‌ فراوان افراد ایرانی جهت اخذ وقت سفارت آمریکا، دارای آفیسرهای مسلط به زبان فارس است. به همین دلیل مقصد مناسبی برای دریافت وقت سفارت آمریکا است چراکه متقاضیان با تسلط و اعتماد به نفس بیشتری قادر به پاسخگویی سوالات آفیسر هستند به همین دلیل به افرادی که قصد دریافت ویزای آمریکا را دارند توصیه می شود کشور ارمنستان را جهت دریافت وقت سفارت انتخاب کنند.

یکی دیگر از دلایلی که می تواند کشور ارمنستان را در انتخاب وقت سفارت آمریکا، متمایز کند این است که آفیسرهای سفارت خانه، مدارک ایرانیان را به خوبی می شناسند بنابراین منطقی است که متقاضی کشور ارمنستان را برای مصاحبه حضوری و حتی گرفتن وقت فوری سفارت آمریکا انتخاب کند.

مقالات مرتبط  وسایل مجاز و غیرمجاز در قسمت بار هواپیما

وقت سفارت آمریکا در ارمنستان

مدارک لازم برای سفارت آمریکا در ارمنستان

باید بیان شود که مدارک لازم برای وقت سفارت آمریکا با مدارک لازم در کنسکولگری کشورهای دیگر  تفاوتی ندارد. جهت مشاهده مدارک لازم برای وقت سفارت آمریکا بر روی لینک کلیک فرمایید.

نکات مراجعه به سفارت آمریکا در ارمنستان

  • بر اساس توصیه وزارت خارجه، حداقل مدت زمانی که فرد باید قبل از تاریخ سفر برای ویزا اقدام کند 2 ماه است به همین دلیل توصیه می شود تمامی مدارک، تاریخ دعوتنامه، ترجمه مدارک و… را با این دو ماه تطبیق دهید.
  • بر روی سایت سفارت آمریکا سیستم جدیدی با عنوان کنسولگری مجازی آمریکا برای متقاضیان وقت سفارت آمریکا ایجاد شده است که فرد با داشتن حساب کاربری می تواند از ابتدا تا انتهای مراحل دریافت ویزای خود در جریان تمامی مراحل باشد که این موضوع تا حد بسیار زیادی می تواند استرس متقاضیان را کاهش دهد.
  • آگاهی از تقویم وقت سفارت آمریکا و اولین وقت سفارت آمریکا در ارمنستان موجود در کنسولگری مورد نظر. متقاضی در تقویم وقت سفارت، می تواند وقتهای باز سفارت آمریکا در ارمنستان و یا به طور کلی، روزها و ساعت هایی را که می تواند انتخاب کند را مشاهده کرده و پس از تکمیل فرم درخواست، و پرداخت هزینه، از طریق Appointment schedule می تواند وقت های خالی سفارت آمریکا در ارمنستان را بررسی کرده و متناسب با شرایط خود زمان مناسب را انتخاب کند. شایان ذکر است اولیت وقت موجود در هر زمانی متغییر است بنابراین توصیه می شود حدراکثر زمانی را که ممکن است در انتظار باشید را در نظر بگیرید تا در تهیه مدارک و انجام کارهای مرتبط با دریافت ویزای آمریکا دچار کمبود وقت نشوید. ممکن است استفاده از تقویم وقت سفارت آمریکا کمی برای افراد غیر متخصص در این زمینه دشوار باشد به همین دلیل بهتر است در انجام این کار از یک فرد متخصص و یا از آژانس های موجود کمک بگیرید.
مقالات مرتبط  مقدار بار مجاز در هواپیما چقدر است؟

سوالات متداول

  • چگونه متوجه وقت های باز سفارت آمریکا در ارمنستان شویم؟

آخرین وقت باز سفارت آمریکا در ارمنستان را می توان از مشاورین ما بپرسید.

  • برای چه نوع از درخواست های ویزای آمریکا وقت سفارت بیشتری اختصاص داده شده است؟

برای انواع ویزای توریستی و دانشجویی.

  •  برای پیگیری امور وقت سفارت آمریکا به چه کشورهایی می توان مراجعه کرد؟
برای ادامه امور اخذ ویزای آمریکا و حضور در سفارت باید به یکی از کشورهای ترکیه، امارات و یا ارمنستان سفر کنید.
  • آیا برای دریافت جواب ویزای آمریکا ملزم به سفر مجدد به کشور واسط هستیم؟
خیر، این امکان را دارید تا با خدمات پیکاپ ویزا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

آژانس مسافرتی قصران گشت با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای آمریکا و دریافت وقت سفارت آمریکا در خدمت هموطنان عزیز است. چنانچه نیاز به مشاوره رایگان داشتید با شماره تماس 02188697080 تماس حاصل فرمایید تا با کارشناسان ما صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *