اقامتگاه جنگلی باکوبانگ (Bakubung Bush Lodge)

اقامتگاه جنگلی باکوبانگ:

 اقامتگاه جنگلی باکوبانگ (Bakubung Bush Lodge) محل اقامتی در پارک ملی پیلاتنزبرگ یکی از محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در آفریقای جنوبی، قرارگرفته است و هر آن چیزی را که در یک پارک جنگلی نیاز داشته باشید برای شما فراهم می‌آورد. کلبه‌های جنگلی راحت و لوکس برای اقامت شما ترتیب داده‌شده است که مجهز به تمام امکانات اقامتی نیز می‌باشند. اقامت در این کلبه‌ها تجربه‌ای زیبا و خاص را برای شما به ارمغان می‌آورند و دیدن جنگل و حیواناتش از پنجره‌ی اتاق، شما را به شعف وامی‌دارد.

اتاق‌ها:

اتاق‌های استاندارد:این اتاق‌ها دارای دو تخت دوبل و یا یک ‌تخت کینگ سایز هستند. از امکانات این اتاق‌ها می‌توان حمام مجهز به دوش و لوازم بهداشتی، تهویه هوا، تلفن خط مستقیم، چای‌ساز، تلویزیون رنگی، سشوار و اینترنت را نام برد. تمام اتاق‌ها دارای تراس هستند و منظره‌ای زیبا رو به جنگل و رو به استخر دارند.

استخر شنا که در نزدیکی کافی‌شاپ قرار دارد فضایی برای مهمانان فراهم آورده تا بتوانند در کنار استخر از نوشیدنی‌ها و اسنک‌های لذیذ لذت ببرند.

رستوران و کافی‌شاپ‌های  اقامتگاه جنگلی Bakubung Bush Lodge: 

رستوران ارائه‌دهنده‌ی صبحانه، ناهار و شام است و منوی وسیعی از غذا را برای پذیرایی از مهمانان تدارک دیده است. یکی از خاص‌ترین تجربه‌های این رستوران برای مهمانان ترتیب داده است، صرف شامی دلپذیر در دور آتش در پارک جنگلی است.

برای تجربه‌ای  خاص می‌توانید “بوش برا ” که در روزهای یک‌شنبه و چهارشنبه در پارک برگزار می‌شود را امتحان کنید.

سالن کنفرانس: 

با برگزاری جلسات خود در این سالن‌ها نسبت به موفقیت‌آمیز بودن جلسات خود اطمینان حاصل خواهید کرد. برای این کار به‌سادگی می‌توانید بسته‌ی کنفرانس را انتخاب کنید که تمامی احتیاجات شما را برای برگزاری جلسات فراهم خواهد آورد. ظرفیت پذیرش سالن‌ها 120 نفراست.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می‌توان به میدان تنیس، کافی‌نت، میدان والیبال اشاره داشت.

پارک ملی پیلاتنزبرگ یکی از محبوب‌ترین پارک‌های افریقای جنوبی با وسعت 55 هزار هکتار و دارای متنوع‌ترین گونه‌های حیات‌وحش است. 360 گونه پرنده و 5 حیوان بزرگ دنیا نیز در این پارک زندگی می‌کنند.

تجربه سافاری با ماشین‌های مدل بیگ فایو به همراه راهنمای آشنا به منطقه را فراموش نکنید. با این راهنما دیگر نقاط جذاب را در قلب این طبیعت وحشی خواهید دید.

برای اطلاع از سایر هتل‌های آفریقای جنوبی به صفحه هتل‌ها مراجعه نمایید.

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • مرکز اسپا و سلامتی
  • رستوران