هتل برجایا ریزورت لنکاوی

 

هتل پنج ستاره برجایا ریزورت در حاشیه جنگل‌های بارانی گرمسیری لنکاوی قرار دارد و دارای کلبه‌های کوچکی به سبک مالایی با بالکن خصوصی و مبلمان مدرن است. کنار دریا ۴ رستوران و یک استخر روباز قرار دارد. اینترنت رایگان در دسترس مهمانان هتل قرار گرفته است.

تعدادی کلبه ویژه، داخل جنگل و مابقی روی آب واقع شده اند. دورن کلبه های چوبی یک تلویزیون با تزیین چوب نصب شده و فضایی هم  برای نشستن درون کلبه وجود دارد. حمام‌های خصوصی دارای یک دوش و سشوار هستند.

در بوفه دیانگ هتل انواع غذاهای محلی و بین‌المللی سرو می‌شود . رستوران pahn-thai غذاهای عالی به ویژه انواع غذای تایلندی ارائه می‌دهد. مهمانان می‌توانند در رستوران‌های مشرف به دریا از غذا و منظره دلپذیر لذت ببرند.

در حالی که بچه ها در اتاق بازی، بازی می‌کنند می‌توانید با یک ماساژ در آبگرم  یا ورزش در سالن بدنسازی به استراحت بپردازید.  کارکنان بخش تور با ترتیب دادن تورهای جزیره ای ، تفریح با قایق بادبانی و یا ورزش های آبی  به مهمانان برای خاطره انگیز کردن این سفر کمک کنند .

هتل برجایا ریزورت در فاصله ۸۵۰ متری ترموا برقی لنکاوی  و ۱.۹ کیلومتری آبشار Seven Wells واقع شده است. فاصله هتل تا فرودگاه بین‌المللی لنکاوی حدودا ۲۰ دقیقه رانندگی است و خدمات رفت وآمد و ترانسفر فرودگاهی در این هتل ارائه می‌شود.

این هتل نظر بسیاری از مسافران به ویژه زوج‌ها را به خود جلب کرده است.  آن‌ها امتیاز ۸.۵ را برای سفرهای دونفره به این هتل داده اند.

می‌توانید برای اطلاع از سایر هتل‌های لنکاوی به صفحه‌ی هتل‌های سایت مراجعه کنید.

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • خشکشویی
  • صبحانه بوفه
  • نزدیک به ساحل
  • استخر روباز