هتل سنترال پارک باکو

هتل سنترال پارک:

هتل سنترال پارک آماده است تا اقامتی راحت و دلپذیر را برای مهمانان خود فراهم آورد. این هتل در فاصله چنددقیقه‌ پیاده‌روی تا میدان فواره و بازار نظامی قرارگرفته است. در فاصله‌ی 20 دقیقه‌ای نیز بلواری با چشم‌اندازی زیبا از دریا قرار دارد.

اتاق‌ها: 70 اتاق و سوییت مجهز به تلویزیون-ماهواره، اینترنت پرسرعت و بعضی با جکوزی خصوصی در اختیار شما قرار دارند.

اتاق‌های سینگل و یا دوبل استاندارد با امکانات تخت دوبل، میزتحریر و دوش

اتاق دوبل و یا سینگل دولوکس با امکانات تخت دوبل، میزتحریر و دوش یا حمام اسپا

 اتاق اجرایی با امکانات تخت کینگ سایزیا تویین بزرگ، دوش و اتاق نشیمن با صندلی راحتی

 سوییت لاکچری با اتاق‌خواب بزرگ، چشم‌انداز زیبا رو به شهر، 1 حمام و 1 حمام اسپا، محل استراحت و صندلی راحتی

 سوییت اجرایی سوپر با 2 اتاق‌خواب بزرگ، یک تخت کینگ سایز و یک تخت بزرگ توین، 1 حمام و 1 حمام اسپا، اتاق نشیمن بزرگ برای اقامت راحت شما در این هتل فراهم آمده اند.

رستوران:

در طبقه‌ی همکف مجاور پذیرش کافه “موندو” قرارگرفته که سبکی دوستانه و صمیمی دارد و به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید در این محل استراحت کرده و از نوشیدنی‌ها و اسنک های لذیذ لذت ببرید.

رستوران “بلژیوم” نیز با چشم‌اندازی رؤیایی رو به اقیانوس و شهر در طبقه‌ی 11 قرار دارد و غذاهای لذیذی را برای شما فراهم می آورد.

رستوران “بلوگا” نیزمنویی از غذاهای دست‌چین بین‌المللی را ارائه می‌دهد.

 سالن تناسب اندام:

این سالن در طبقه‌ی 12 هتل قرار دارد و مجهز به تمامی امکانات پیشرفته می‌باشد. سونا نیز برای از بین بردن خستگی بدن از ساعت 6 صبح الی 8 شب در اختیار شما قرار دارد.

 سالن جلسات:

به واسطه‌ی امکاناتی مجهز و پیشرفته مفتخریم تا این سالن‌ها را به عنوان سالن‌های مجهز و بزرگ برای برگزاری هر چه موفق تر جلسات و گردهمایی‌های شما معرفی کنیم. امکانات زیر به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهند گرفت: تریبون، اسکرین، لوازم‌التحریر، وایت بورد و مارکر و آب معدنی.

امکانات زیر نیز با هزینه‌ی اضافه برای شما فراهم خواهند شد: میکروفن سیمی و بدون سیم، اسکرین اضافه، پروژکتور. امکانات مترجم همراه و هد ست نیز در صورت درخواست برای شما فراهم می‌شوند.

اگر به دنبال برگزاری کنفرانس، جلسات، کارگاه و جلسات آموزشی بزرگ هستید به شما این اطمینان را خواهیم داد که با وجود امکانات لازم تمام گردهمایی‌ها و جلسات شما با موفقیت اجرا خواهند شد.

سایر هتل های باکو  را مشاهده کنید.

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • تهویه مطبوع
  • سالن ورزشی
  • رستوران