هتل کلارکز آمر جیپور:

هتل کلارکس عامر اقامتگاهی تفریحی واقع در JLN Marg 2.5 کیلومتری فرودگاه بین المللی جیپور وتقریبا 10 کیلومتر از جاذبه های مهم شهری مانند کاخ شهر ، بیرلا ماندیر ، جانتار مانتار و هاو محل  میباشد.اتاق ها مجهز به کفپوش مرمر ، تهویه مطبوع ، تلویزیون کابلی صفحه تخت ، مینی بار کاملاً مجهز ، دسترسی به اینترنت رایگان ، امکانات توالت ، خدمات خشکشویی و سرویس اتاق 24×7 را ارائه می دهند. یک حمام مجهز به دوش آب گرم  و دمپایی حمام فراهم است.

صبحانه هر روز صبح در تالار ناهار خوری دوربار در دسترس است ، در حالی که Dholamaru یک رستوران ناهار خوری خوب است که غذاهای محلی را ارائه می دهد. این هتل همچنین میزبان یک نانوایی زنده 24×7 و پیتزا فروشی به نام Zolocrust است. میهمانان می توانند از یک پیاده روی طبیعی در هتل Clarks Amer  و استراحتگاه های آن  لذت ببرند.

کبابی کنار استخر ، نمایش های رقص عامیانه راجستانی را نشان می دهد که غذاهای کباب پز لذت بخشی دارند. میهمانان می توانند از موسیقی زنده و نوشیدنی های خود در گالری هنر و تاک Blu Rooftop لذت ببرند. همچنین میهمانان می توانند یک شام آرام را در SORA ، رستوران پان آئینی با فضای آزاد بخورند.

برای سرگرمی ، میهمانان می توانند مینی گلف بازی کنند ، در استراحت آبگرم استراحت کنند یا یک سفر یک روزه را برای گشت گذار در شهر؛ ترتیب دهند. همچنین یک مرکز بدن سازی مجهز و یک استخر فراهم آمده است. با پرداخت هزینه اضافی می توانید به پارک پناهگاه پلنگ ژالانا بروید. هتل  Hotel Clarks Amer فقط 1 کیلومتر از جاذبه های خرید ، ناهار خوری ومکان تفریحی در پارک تجارت جهانی جیپور و 12 کیلومتربا ایستگاه راه آهن جیپور فاصله دارد.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “23.8155,78.6841” zoom=”3″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده
  • مرکز اسپا و سلامتی
  • رستوران