هتل کاسموس کلاب:

هتل کاسموس کلاب مسکو یک هتل ۴ستاره است که در طبقه بیست و چهارم و بیست و پنجم هتل واقع شده و شهر مسکواز آنجا به صورت پاناروما قابل رویت است.

این هتل دارای میز پذیرش شخصی است که فرآیند پذیرش از طریق آن سریعتر صورت میپذیرد.

سالن  رستوران در طبقه بیست و چهارم قرار دارد. سالن بدنسازی همراه با استخر هم از دیگر امکانات این هتل است، اینترنت رایگان در سراسر هتل قابل دسترس است.

این هتل ۱۰دقیقه به طور پیاده تا مرکز نمایشگاه روسیه فاصله دارد و فاصله اش تا ایستگاه مترو نمایشگاه روسیه ۴۰۰متر است.

سالن رستوران در طبقه بیست و چهارم قرار دارد. سالن بدنسازی همراه با استخرهم ازدیگر امکانات این هتل است. اینترنت رایگان در سراسر هتل قابل دسترس است. این هتل ۱۰دقیقه به طور پیاده تا مرکز نمایشگاه روسیه فاصله دارد و فاصله اش تا ایستگاه مترو نمایشگاه روسیه ۴۰۰متر است.

اتاق های روشن در هتل کاسموس کلاب یک تلویزیون تخت با کانال های ماهواره ایی و یخچال دارند. لوازم حمام و سشوار در حمام وجود کلیه ی اتاق ها وجود دارد. بطری آب، روزنامه و کتاب در سالن ارایه میشود.

صبحانه به صورت بوفه در رستوران پلانتا کاسموس سرو میشود. هتل دارای مجموعه ایی از رستوران و کافه است. مرکز شهر مسکو با ماشین تا هتل ۱۰ دقیقه فاصله دارد. نزدیکترین فرودگاه به این هتل شرمتیو نام دارد که ۲۷کیلومتر تا هتل فاصله دارد.

الکسیوسکی یک انتخاب عالی برای مسافرانی است که به پارک علاقه مندند. بسیار تماشایی است و حمل و نقل از طریق وسایل نقلیه عمومی نقلیه عمومی به راحتی صورت میپذیرند.

زوج ها به این مکان ۸،۴ امتیاز برای سفرهای دونفره  داده اند.

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • ترانسفر فرودگاهی
  • استخر سر پوشیده
  • مرکز اسپا و سلامتی