هتل کراون پلازا شانگهای فودان:

هتل کراون پلازا شانگهای فودان در منطقه تجاری Wujiaochang واقع در مقابل دانشگاه فودان واقع شده است و اتاق هایی با تزئینات زیبا را ارائه می دهد. دارای یک مرکز تناسب اندام، امکانات آبگرم و 4 محل غذاخوری می‌باشد. WiFi با سرعت بالا و پارکینگ رایگان نیز ارائه شده است.

هتل کراون پلازا شانگهای فودان با ماشین 10 دقیقه با واندا پلازا و همچنین دانشگاه تونجی نیز با ماشین 10 دقیقه رانندگی فاصله دارد. پارک Huangxing با ماشین 13 دقیقه فاصله دارد. خیابان عابر پیاده نانجینگ 25 دقیقه و ایستگاه مترو Wujiaochang با ماشین در فاصله 10 دقیقه رانندگی قرار دارد. فرودگاه بین المللی Hongqiao با هتل 45 دقیقه فاصله دارد.

هر اتاق دارای تهویه هوا و پنجره های دو جداره و خدمات 24 ساعته اتاق است. امکانات اتاق شامل یک چای ساز / قهوه و مینی بارمیباشد. سرویس بهداشتی فراهم شده است. میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام کار کنند. همچنین هتل دارای استخر سرپوشیده و زمین تنیس در فضای باز. ماساژ سنتی چینی ، درمان های زیبایی و سونا در این آبگرم موجود میباشد.

کافه میکس دارای ظروف غربی ، بوفه چینی و صندلی در فضای باز است. غذاهای چینی در رستوران He Yuan سرو می شود. رستوران و کافه رستوران Mezzanine نوشیدنی و میان وعده ارائه می دهد.

 

برای اطلاع از سایر هتل‌های چین می‌توانید به بخش هتل‌های سایت مراجعه کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

امکانات هتل

  • آسانسور
  • صبحانه بوفه
  • یخچال با مینی بار شارژ شده
  • استخر سر پوشیده
  • مجتمع ورزشی و تفریحی