هتل دوجا بدروم:

هتل باشکوه DUJA BODRUM توسط LA BLANCHE در Zeytinlikahve Torba ، درست در نزدیکی دریا واقع شده است. تنها با بدروم 11 کیلومتر فاصله دارد. میتوانید از فعالیت های متنوع و استخرهای سرپوشیده و فضای باز بهره مند شوید.

هتل دارای معماری راحت و بی نظیری را با رنگ و طراحی که با دقت انتخاب شده میباشد. اتاق های هتل ، خانه های ییلاقی و اتاق های ضمیمه آسایش استاندارد را برای اقامتی دلپذیربرای مهمانان خود  فراهم آورده است. در هراتاق از بالکن و حمام خود لذت ببرید.

انواع رستورانهای اصلی داخلی و خارجی در دسترس میباشند. قبل از برنزه کردن ، از یک میان وعده یا ناهار در استخر لذت ببرید. رستوران à la carte سلطان برای شام خوشمزه و عصرانه یک انتخاب خوب در شب است.

تیم Mini Club Team خاطرات فراموش نشدنی را برای  کودکان ارائه می دهد. انیماتورهای باتجربه با فعالیتهای سرگرم کننده ای     از صبح تا زمان خواب ، افراد کوچک را سرگرم می کنند.

ورزش های آبی و فعالیت های انیمیشن متنوعی در دسترس مهمانان هستند. در طول روز ، می توانید مسابقات سرگرم کننده ، نمایش های رنگارنگ و اجرای شگفت انگیز را تماشا کنید یا  تنیس ، بسکتبال و بیلیارد بازی کنید.

برای آرامش کامل ، روح خود را با برنامه های درمانی و سلامتی شگفت انگیز که DUJA BODRUM توسط LA BLANCHE ارائه می دهد ، استفاده کنید. از حمام بخار ترکی و امکانات حمام لذت ببرید.هتل دارای پارکینگ اختصاصی است و21 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد.

 

[osm_map_v3 map_center= “39.8128,34.0686” zoom=”4″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

امکانات هتل

  • ساحل اختصاصی