هتل الیت وورد استانبول:

 هتل 5 ستاره  الیت وورد در فاصله 50 متری از میدان تقسیم ، دارای اتاق هایی با وان گرم و خصوصی و وای فای رایگان میباشد. هتل دارای یک مرکز آبگرم با خدمات کامل و گزینه های متنوع ناهار خوری از جمله 2 رستوران و یک کافه است. بیمارستان تاکسیم آکبادم تنها 650 متر با هتل فاصله دارد.

اتاق های هتل Elite World استانبول دارای طراحی نئوکلاسیک میباشند. حمام های لوکس ، مرمر ، تابلو فرش های زیبا و تلویزیون های صفحه تخت استاندارد و تلویزیون تعاملی در هر اتاق موجود است.

تفاوت انواع غذاهای کلاسیک را از غذاهای ترکی و جهانی در رستوران Elite امتحان کنید. روزخود را در سالن لابی و کافه جشن بگیرید. با منویمتنوعی از قهوه می توانید از کافه های کلاسیک ایتالیایی دیدن  نمایید. اگر به دنبال سلامتی هستید ، کافه Fit Bar را امتحان کنید که در آن می توانید از آب میوه های تازه و نوشیدنی های انرژی زا بهره مند شوید.

امکانات تفریحی درهتل الیت استانبول  شامل استخر سرپوشیده موزائیک ، استخر کودکان ؛ مرکز بدنسازی و حمام ترکی مرمر است.

هتل Elite World استانبول با پیاده روی کوتاهی از خیابان  Istiklal فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک 23.6 کیلومتر با هتل و فرودگاه استانبول 49 کیلومتر فاصله دارند. ایستگاه مترو تاکسیم ، در فاصله 400 متری ، دسترسی آسان به مکان های دیگر شهر را فراهم آورده است. مرکز همایش های لطفی کیدار ، مرکز کنگره استانبول ، سالن کنسرت جمال ریز ری و تئاتر محسین ارتروگل در فاصله 1.3 کیلومتری قرار دارند.

برای اطلاع از سایر هتل‌های استانبول به بخش هتل‌های سایت مراجعه کنید.