Notice: Undefined variable: related_city_id in /home/ghasrang/domains/ghasrangasht.com/public_html/wp-content/themes/citynet/template-parts/content-hotel.php on line 26

هتل هارد راک پنانگ:

هتل هارد راک پنانگ در کنار ساحل باتو فرنجی اقامتی به سبک مدرن را ارائه می دهد که دارای یک استخر روباز 26000 فوت مربع ، سرسره های آبی و کابینهای مجلل کنار استخرمیباشد. میهمانان می توانند از 3 گزینه غذاخوری در هتل لذت ببرند و یا در محوطه نوشیدنی بنوشند. وای فای رایگان در همه اتاق ها موجود است.

اتاق های زیبا با چشم اندازی از فضای سبز اطراف اقیانوس ، از اثاثیه ای با طراحی های زیبا ؛ تزئین شده اند. این اتاق ها دارای سیستم های BOSE souns ، تلویزیون صفحه نمایش 50 اینچی LED و فیلم های بلاک باستری با کیفیت بالا در صورت تقاضا 24 ساعت شبانه روزمیباشند.

هتل Hard Rock Hotel Penang در فاصله 5 دقیقه ای از بازار شب محلی قرار دارد. با ماشین 30 دقیقه رانندگی از میراث جهانی جونگ تاون یونسکو و 45 دقیقه رانندگی از فرودگاه بین المللی پنانگ فاصله دارد.

میهمانان می توانند با ماساژ در Rock Spa استراحت کنند ، از سالن مو یا ورزش در Body Rock Gym استفاده کنند. در این هتل یک باشگاه مخصوص کودکان و نوجوانان و همچنین یک مرکز تجاری نیز ارائه شده است.

Starz Diner غذاهای خوشمزه محلی و قاره ای را سرو می کند ، در حالی که پیتزا فروشی غذاهای ایتالیایی را در یک مکان معمولی ارائه می دهد. سایر گزینه های ناهار خوری شامل غذاهای معتبر آمریکایی در کافه هارد راک و نوشیدنی های موجود در ساندبار روستایی میباشد. کناراستخر شنا با منظره غروب آفتاب ، بوفه ی The Shack ، نوشیدنی و میان وعده هایی را ارائه می دهد. میهمانان داخل هتل از تخفیف های غذایی و نوشیدنی های سرو شده در Hard Rock Café Penang و کالاهای انتخابی در فروشگاه Rock استفاده مینمایند.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “3.3246,101.6819” zoom=”8″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • ساحل اختصاصی
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده