هتل هیلتون برلین

هتل هیلتون برلین:

هتل هیلتون برلین در زیباترین میدان تاریخی برلین در”ژندارمن مارکت” و در فاصله‌ی کوتاهی تا کلیسای فرانسوی و آلمانی قرار دارد. خانه‌ی کنسرت و دیگر نقاط دیدنی شهر ازجمله دیوار برلین، دروازه‌ی “برندنبرگ”، دیوار چارلی و ساختمان “ریچستاگ”، مراکز خرید و خیابان “کورفورستاندام” در نزدیکی به هتل قرارگرفته‌اند. این هتل بهترین مکان اقامتی در شهر برای کشف شهر در برلین است.

اتاق‌ها: اتاق‌های هتل هیلتون برلین به صورتی طراحی‌شده‌اند که راحتی و آرامش ذهنی خاصی را ایجاد می‌کنند.

اتاق استاندارد:

این اتاق‌ها بارنگ زمینه‌ی گرم طراحی‌شده و دارای تخت کینگ می‌باشند. در این اتاق‌ها با پنجره‌های بزرگ می‌توانید از چشم‌انداز زیبای رو به باغ و رو به شهر لذت ببرید. باوجود میز کار و صندلی‌های راحت کار کنید و درحالی‌که روی صندلی راحت لم‌داده‌اید، از تلویزیون ال سی دی اتاق از فیلم موردعلاقه‌ی خود لذت ببرید.

سوییت: این سوییت‌ها دارای فضای بزرگ 360 مترمربعی می‌باشند و از نور خوبی برخوردارند. اتاق نشیمن جداگانه و بخش کار، یک وان بزرگ در حمام، مینی بار و تلویزیون ال سی دی در اتاق‌ها موجود است.

اتاق هیئت‌رئیسه: مهمانان در این اتاق‌های 360 مترمربعی از صبحانه‌ی بین‌المللی رایگان، چای و قهوه‌ی عصرانه و اسنک‌های گرم و سرد در طول روز برخوردارند.

اتاق‌های متصل: این اتاق‌ها مناسب برای خانواده‌ها و جمع‌های دوستانه است.

رستوران

رستوران”دامکوری”: در این رستوران انواع سوسیس‌های گریل به همراه سس‌های خانگی و نوشیدنی‌های لذیذ سرو می‌شود.

رستوران “بلتاژ”: نمای زیبایی از میدان “ژندارمن مارکت” از این رستوران نمایان است. در این رستوران بوفه‌ای جداگانه و 2 سالن جلسات متصل وجود دارد که آن را به مکانی مناسب برای انواع مراسم‌ها تبدیل کرده است. این رستوران آمادگی پذیرایی از شما در ناهارهای کاری و یا مراسم‌های خصوصی است.

کافی‌شاپ لابی:

انواع نوشیدنی‌های لذیذ و اسنک‌ها در این کافی‌شاپ سرو می‌شود.
اسپا: در سالن ورزشی با فضای 800 مترمربع با انواع امکانات پیشرفته ورزش کنید و تمام استرس و خستگی جسمی و روحی خود را در سونا و اتاق بخار از تن خارج کنید. با انواع ماساژها در سالن اسپا انرژی رفته را دوباره به بدن خود بازگردانید.

امکانات اتاق اسپا: استخر سرپوشیده آب گرم، سالن ورزشی، سونا مخصوص بانوان، تخت‌های آفتاب‌گیر، کافی‌شاپ، حمام بخار با رایحه‌درمانی، مانیکورو پدیکور، ماساژ.