هتل هیلتون بدروم ترک بوکو ریزورت اند اسپا:

هتل هیلتون بدروم در Golturkbuku ، در نوک شمالی شبه جزیره بدروم واقع شده است و دارای اتاق های مدرن و 6 رستوران ؛ استخرهای سرپوشیده و روباز و همچنین وای فای رایگان در لابی میباشد.اتاقهای تهویه مطبوع در هیلتون Bodrum Turkbuku Resort و Spa دارای بالکن هستند که هر یک از اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت و مبلمان مدرن در رنگ های طبیعی میباشند.

میهمان می توانند از غذاهای سنتی ترکی ، ایتالیایی ، مدیترانه ای یا دریایی در یکی از رستوران های هیلتون ، از جمله رستوران بندر ، کبابچی ، پاسیو الیویا و پاپاراززی لذت ببرد. رستوران اصلی صبحانه را سرو می کند و دارای یک تراس با منظره پانوراما بر روی خلیج است. این کافه ها شامل اسنک بار می باشند : Sarnic، Cafe Central، A la Mer Bar، Bar Bar و Disco Bar.

مرکز آبگرم شامل انواع مختلفی از درمان ها و خدمات میباشد. این هتل دارای وان گرم ، سونا ، سولاریوم و ماساژ درمانی است. فرودگاه میلاس-بدروم تنها 45 کیلومتر با هتل فاصله دارد و هتل پارکینگ اختصاصی رایگان را نیز در محل ارائه می دهد. خدمات کرایه اتومبیل نیز موجود است.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “39.8128,34.0686” zoom=”4″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

امکانات هتل

  • ساحل اختصاصی