هتل کلارکز شیراز آگرا:

هتل Clarks شیراز دارای استخر روباز ، سالن ماساژ و مرکز آبگرم و سلامتی ، در آگرا قرار دارد. در فاصله 1.5 کیلومتری میراث جهانی یونسکو از تاج محل و قلعه آگرا واقع است. وای فای رایگان  به مدت یک ساعت در روز در دسترس است.

اتاق های هتل تلویزیون صفحه تخت ، تهویه هوا و مینی بار را در اختیار شما قرار می دهند. حمام اختصاصی نیز دارای لوازم بهداشتی رایگان است. موارد اضافی شامل یک محل نشیمن و کانال های کابلی است.

در هتل کلارکس شیراز یک میز 24 ساعته ارایه خدمات؛ جلوی اتاق ، BBQ و یک مرکز تناسب اندام پیدا خواهید کرد. از دیگر امکانات ارائه شده می توان به  سالن جلسات ،  خدمات گشت و گذار و انبار چمدان اشاره کرد.این هتل تا فاتح پور سیکری 35 کیلومتر فاصله دارد. با ایستگاه راه آهن آگاتا 4 کیلومتر و تا فرودگاه آگرا 5.5 کیلومتر فاصله دارد. ایستگاه اتوبوسISBT   ؛ 8 کیلومتر است.

منوی ناهار خوری شامل اتاق مغولی است که در ضمن نوشیدن؛ نوشیدنی های هندی و چینی از نوشیدنی های مغولی نیز می توان   لذت برد. سرویس اتاق برای کسانی که ترجیح می دهند در خلوت خود ناهار خور بخورند  نیزفراهم است.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “23.3322,79.2114” zoom=”3″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

لطفا به این مقاله امتیاز دهید!
[رای: 0 میانگین: 0]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده
  • رستوران