هتل دورو سیتی:

هتل Doro City در شهر تیرانای آلبانی واقع شده است و با مرکز شهر تیرانا و همه جاذبه های اصلی فاصله کمی  دارد. این هتل مجهز به یک رستوران نفیس a la-carte و یک کافه است.

تمام اتاق های هتل Doro دارای تهویه هوا و Wi-Fi هستند. آنها مدرن و مجلل تزئین شده اند و دارای یک اتاق نشیمن ، یک میز و   تلویزیون صفحه تخت ؛ حمام اختصاصی دوش و سشوار میباشند.

صبحانه هر روز صبح در رستوران سرو می شوند ، در حالی که میهمانان می توانند از اسنک بار استفاده کنند و از یک بازی تنیس در محوطه های داخل محل لذت ببرند یا از خدمات ماساژ استفاده نمایند. هتل 1 شام ؛ 3 دوره و 1 برابر نوشیدنی غیر الکلی برای مهمانانی که بیش از 4 شب اقامت دارند ارائه می دهد.

یکی از امکانات موجود فروشگاه هدایا است و برخی دیگر شامل سرویس اتاق ، خدمات تمیز کردن خشک و کارکنان برای سرگرمی می باشند.

مرکز تیرانا 700 مترتا هتل فاصله دارد. میهمانان می توانند از یک پیاده روی در خیابان های شلوغ تیرانا یا نوشیدنی در کافه محلی لذت ببرند. در تیرانا چندین پارک مناسب برای پیاده روی وجود دارد. به ایستگاه اصلی اتوبوس با یک دقیقه پیاده روی میرسید ، در حالی که فرودگاه بین المللی مادر ترزا 16 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

 

 

 

 

[osm_map_v3 map_center= “40.8990,20.0226” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • ترانسفر فرودگاهی
  • رستوران