Notice: Undefined variable: related_city_id in /home/ghasrang/domains/ghasrangasht.com/public_html/wp-content/themes/citynet/template-parts/content-hotel.php on line 26

هتل سالوت مسکو:

هتل Salut در Leninsky Prospekt با 20 دقیقه رانندگی از مرکز شهر مسکو و 15 دقیقه رانندگی تا فرودگاه بین المللی Vnukovo واقع شده است. خدمات رفت و آمد فرودگاه ونووکوو در دسترس میهمانان میباشد. WiFi رایگان در سراسر هتل در دسترس است. میهمانان می توانند در یکی از شش رستوران هتل ؛ غذاهای بین المللی صرف نمایند.

هتل Salut دارای اتاق های جادار با کمد ، میز و حمام میباشد. میهمانان می توانند از سالن زیبایی هتل ، استودیوی بدنسازی و سونا استفاده نمایند.

تالار امپریال غذاهای چینی را سرو می کند و رستوران Saizen غذای ژاپنی را ارائه می دهد. میهمانان می توانند از غذاهای ایتالیایی در رستوران Piccante ، غذاهای روسی در رستوران Voyage و غذاهای اروپایی در رستوران Salut لذت ببرند. نوشیدنی ها در کافه ی لابی سرو می شوند.پارکینگ ایمن در محل در هتل سالوت وجود دارد. 3 دانشگاه با ماشین درفاصله 10 دقیقه رانندگی باهتل Salut قراردارند.

 

 

 

[osm_map_v3 map_center= “57.2805,93.0597” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر سر پوشیده
  • مرکز اسپا و سلامتی