هتل کفالوکا ریزورت بدروم:

هتل Kefaluka Resort مشرف به ساحل زیبای Akyarlar ، میزبان فعالیت های آبگرم و اوقات فراغت  برای همه خانواده ها به همراه ساحل سازمان یافته خصوصی و پارک آبی میباشد.

هتل Kefaluka Resort در کنار خلیج Akyarlar در Turgetreis واقع شده است. اتاق های متنوعی برای توجه به نیازهای تعطیلات شما وجود دارد و هر یک با مبلمان و امکانات مدرن زیبایی طراحی شده است. همچنین می توانید از منظره های زیبای دریای اژه ، دهکده آکیارلار و جزیره کوس استفاده کنید.

کودکان   سرسره ها و استخر ، پارک آبی را دوست خواهند داشت. در مرکز تناسب اندام مدرن انرژی خود را بسوزانید یا  تنیس بازی کنید. از فعالیتهای ساحل خصوصی هتلKefaluka لذت ببرید یا در یکی ازچند استخر به راحتی استراحت کنید.

  از یک ماساژ آرامش بخش و یک درمان زیبایی لذت ببرید و یا وقت خود را در حمام آرامش بخش آبگرم سپری کنید. همچنین می توانید با استفاده از دسترسی رایگان به اینترنت بی سیم ، ایمیل های خود را بررسی کنید. اگر تعهدات کاری دارید ، مرکز تجاری کاملاً مجهزهتل Kefaluka در اختیار شماست.

عصرانه ، یکی از 4 رستوران la la carte و Kefaluka را انتخاب کنید واز انواع غذاهای بین المللی لذت ببرید. پس از آن ، با نوشیدنی در نوار استراحت کنید و به تماشای غروب خورشید اژه بنشینید.هتل با فرودگاه بدروم تنها 60 کیلومتر و با مرکز شهر تورگوتریس 11 کیلومتر فاصله دارد. اگر با اتومبیل سفر می کنید ، از پارکینگ اختصاصی Kefaluka Resort بهره مند شوید.

 

[osm_map_v3 map_center= “39.8128,34.0686” zoom=”4″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

 

امکانات هتل

  • ساحل اختصاصی