هتل پارک این بای رادیسون ایزمایلو مسکو:

هتل Park Inn By Radisson Izmailovo مسکو در فاصله 2 کیلومتری از پارک Izmaylovo واقع شده است. مهمانان از مرکز تناسب اندام 24 ساعته به صورت رایگان لذت می برند.

دسترسی به WiFi رایگان در سراسر هتل موجود است. تمام اتاق دارای تهویه مطبوع ، تلویزیون با کانال های ماهواره ای و همچنین یک مینی یخچال و کتری برقی را در اختیار شما قرار می دهد. امکانات اتوکشی ، صندوق امانات و مجموعه چای رایگان ارائه شده است. حمام اختصاصی دارای دمپایی ، لوازم بهداشتی رایگان و سشوار میباشد.

رستوران درهتل غذاهای بین المللی را سرو می کند. صبحانه ای غنی هر روز در کافه پارک ارائه می شود. مسافران درهتل Radisson Izmailovo مسکو خدمات رفت و برگشت رایگان از ایستگاه مترو Izmaylovo و یک میزپذیرش 24 ساعته دریافت خواهند کرد. از دیگر امکانات ارائه شده در این هتل می توان به ذخیره سازی چمدان و همچنین بازار کوچک اشاره کرد.

هتل تا پارک ملی لوسینی استروت 8 کیلومتر و با تئاتر بولشوی 10.8 کیلومتر فاصله دارد. میدان سرخ 5 ایستگاه مترو فاصله دارد. فرودگاه بین المللی شرمتیوو 42 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

 

 

 

 

[osm_map_v3 map_center= “55.5675,37.6447” zoom=”5″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • روم سرویس 24 ساعته