هتل پارک رویال مالزی

هتلParkroyal واقع در قلب کمربند خرید کوالالامپور، دارای پارکینگ رایگان ؛ آبگرم مجلل و رستوران با آشپزخانه بازمیباشد. اتاق هایی را انتخاب  نمایید که دارای چشم انداز دیدنی از افق شهرمیباشند.

هتل Parkroyalفقط 500 متر با مناطق خریدی مانند Bintang Walk و Sungei Wang Plaza فاصله دارد. برجهای دوقلوی پتروناس تقریباً 1.5 کیلومتر با هتل فاصله دارند. Chinatown که در امتداد خیابان پتالینگ قرار دارد ، 3 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

اتاق های Parkroyal دارای تلویزیون ماهواره ای با صفحه تخت ، مینی بار و دستگاه تهیه چای / قهوه هستند. صندوق های ایمنی و حمام اختصاصی همراه با سشوار ارائه شده است.  میهمانان می توانند در استخر روبازشنا کنند یا از ورزش در سالن هتل لذت ببرند. تسهیلات براب برگزاری جلسه و ضیافت فراهم شده و یک مرکز تجاری درهتل موجود است. اطلاعات گردشگری هتل می تواند در مورد ترتیب دادن دیدنیها به مهمانان کمک می کند.

رستوران Chatz Brasserie غذاهای آسیایی و غربی را سرو می کند ، در حالی که کافه Hot Gossip غذاهای چینی و سبک را ارائه می دهد. میهمانان می توانند به Klix Lounge برای سرگرمی با موسیقی زنده ، بروند.

 

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر سر پوشیده