هتل پرزیدنت کیپ تاون

هتل پرزیدنت کیپ تاون:

 هتل پرزیدنت بهشتی آرامش‌بخش است که در نزدیکی خلیج “بنتری” و کیپ تاون قرارگرفته است و نمای زیبایی از افق اقیانوس آتلانتیک را ارائه می‌دهد.  در تراس با چشم‌انداز رو به اقیانوس به همراه نوشیدنی‌ها و دسرهای لذیذ اوقات خوشی را سپری کنید.

اتاق‌ها:

اتاق‌های استاندارد، اتاق‌های یک‌تخته و اتاق‌های دوتخته از اتاق‌های این هتل می‌باشند که همگی چشم‌انداز زیبایی را رو به کوه‌ها و دریا ارائه می‌دهند و از امکاناتی مشترک از قبیل بوفه‌ی  انگلیسی صبحانه، کارت الکترونیکی درب، تخت کوین و یا تخت توین، لوازم بهداشتی حمام، سشوار، تلویزیون اسکرین با کانال‌های ماهواره‌ای، سیستم گرمایش و سرمایش برخوردار میباشند.

سالن جلسات:

جلسات و کنفرانس‌های خود را در سالن‌های این هتل برگزار کنید. فضای بزرگ این سالن‌ها امکانات زیادی را در خود جای‌داده‌اند. تیم متخصص برگزاری تمام نیازهای شما را برطرف خواهند کرد و در مورد هرچه موفق‌تر بودن برگزاری جلسات تمام جزییات را زیر نظر می‌گیرند.

خدمات هتل:

رستوران آیلند (جزیره): منو متنوع این رستوران جوابگویی تمامی مهمانان با سلایق غذایی متفاوت است. بوفه‌ی آزاد صبحانه  نیز در این رستوران برای مهمانان فراهم آمده است.

استخر سرپوشیده: باوجود تخت‌های آفتاب‌گیر و چشم‌انداز زیبا از اقیانوس آتلانتیک این استخر مکانی ایده آل برای استراحت و لذت بردن از این چشم‌انداز زیبا ست.

سالن اسپا:

متخصصین ماساژ درمانی می‌توانند انواع ماساژها را حتی در اتاق شما انجام دهند تا تمام خستگی‌ها و استرس‌های کاری و روزانه‌ی شما را از تن بیرون کنند.

میتوانید از تورهای جذاب آفریقا که توسط آژانس مسافرتی قصران گشت برگزار می‌شوند مطلع شوید.

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • پارکینگ
  • ترانسفر فرودگاهی
  • نزدیک به ساحل
  • استخر روباز