هتل شرایتون امپریال کوالالامپور:

هتل Sheraton Imperial Kuala Lumpur واقع در خیابان Quill City Mall ، هتلی را در بین شلوغی مرکز شهر کوالالامپورو با تنها 5 دقیقه رانندگی از ایستگاه Monorail ارایه میدهد. این هتل دارای یک استخر روباز است که میهمانان می توانند از 5 گزینه غذاخوری و صرف آن دراتاق خود لذت ببرند. WiFi رایگان در سراسرهتل موجود است.

  راه آهن (ایستگاه دانگ ونگی) یا مونوریل (ایستگاه مدان توانکو) به راحتی قابل دسترس است و شراتون امپریال کوالالامپور با ماشین درفاصله 15 دقیقه ای از چیناتون قرار دارد. تنها با ماشین 10 دقیقه رانندگی تا Bukit Bintang و Market Central فاصله  است. مرکز پزشکی HSC ، مرکز پزشکی پرنس کورت و مؤسسه ملی قلب همگی با ماشین 15 دقیقه رانندگی از محل هتل قرار دارند. فرودگاه بین المللی کوالالامپور(KLIA 2)  دو ساعت با ماشین فاصله دارند.

اتاق های مدرن با کمد لباس پیاده روی ، صندوق امانات وخدمات اتوکشی تجهیز هستند. حمام اختصاصی شامل یک وان و لوازم بهداشتی رایگان میباشد.

میهمانان می توانند برایدریافت خدمات صرافی ، ترتیب تور و خدمات دربان از میزپذیرش 24 ساعته  خدمات دریافت نمایند. میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام شراتون کار کنند و یا درآبگرم Spa Mandara  استراحت کنند .

غذاهای ایتالیایی در ویلا دانیلی سرو می شود در حالی که رستوران اسانس غذاهای بین المللی را سرو می کند. غذاهای چینی در رستوران Celestial Court و نوشیدنی ها در Pavilions Lounge سرو می شوند.

 

[osm_map_v3 map_center= “3.3246,101.6819” zoom=”8″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

 

 

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده