هتل سانوی پوترا کوالالامپور:

هتل Sunway Putra کوالالامپور در روبروی مرکز تجارت جهانی  (PWTC)پوترا ، در منطقه اصلی تجاری این شهر واقع شده است. خدمات حمل و نقل و دسترس به  WiFiرایگان در اتاق های هتل فراهم شده است.

هتل Sunway Putra با 10 دقیقه رانندگی با Bukit Bintang و Suria KLCC خدمات رفت و آمد رایگان را ارائه می دهد. فرودگاه بین المللی کوالالامپور با 45 دقیقه رانندگی از هتل قرار دارد. خدمات رفت و امد رایگان به مرکز همایش های کوالالامپور و راهپیمایی بینتنگ ارائه شده است. کارکنان گرم وصمیمی به زبان های انگلیسی ، چینی و مالایی مسلط هستند.

اتاق ها و سوئیت های مدرن با زیبایی به تلویزیون صفحه تخت ، مینی بار ، دستگاه چای و قهوه ، چای چینی وامکانات اتو کردن مجهزشده اند. حمام اختصاصی دارای دمپایی و سشوار؛ خمیردندان ، مسواک و لوازم بهداشتی نیز رایگان ارائه شده است.

میهمانان می توانند در مرکز تناسب اندام با انتخاب جدیدترین تجهیزات ورزشی ، فعالیت کنند یا در استخر روباز به طول 25 مترشنا کنند.

درکافی شاپ غذاهای محلی معتبر ، غذاهای چینی و آسیایی فراهم شده وغذاهای غربی خوشمزه را سرو می کند. سایرانتخاب های ناهار خوری شامل غذاهای ژاپنی در رستوران ژن میباشد.در کافه Atrium Lounge با ارایه قهوه های مخصوص و شیرینی های مختلف ، آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

 

 

[osm_map_v3 map_center= “3.3246,101.6819” zoom=”8″ width=”95%” height=”450″ map_border=”thin solid ” post_markers=”1″ type=”” control=”” ]

امکانات هتل

  • اینترنت بی سیم
  • آسانسور
  • پارکینگ
  • استخر روباز
  • استخر سر پوشیده