هتل لندیز:

هتل The Landis Taipei،هتلی 5 ستاره است که با تلفیق سبک و سیاق پیشرفته هنر دکور فرانسوی دارای 3 رستوران خوب برای غذاخوری میباشد. هتل مجهز به یک مرکز تناسب اندام ، پارکینگ و وای فای رایگان است و تا فرودگاه سونگشان 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

هتل لاندیس تایپه  تا فرودگاه بین المللی تایوان 40 دقیقه رانندگی و ایستگاه MRT مدرسه ابتدایی Zhongshan با هتل 3 دقیقه پیاده روی فاصله دارند. پارک خلاق Huashan 1914 و Dadaocheng Pier Plaza هر دو در فاصله 12 دقیقه ای از هتل قراردارند.

اتاق های هتل زیبا و با ظرافت تزئین شده که در آنها روزنامه و سبد میوه فراهم آمده است. در هر اتاق مینی بار ، آی پد ، تلوزیون صفحه تخت و چای ساز / قهوه وجود دارد. علاوه بر این ، حمام اختصاصی دارای وان و حمام گرم میباشد.لندیس یک مرکز تجاری 24 ساعته میباشد که خدمات فکس و فتو کپی ارائه می دهد.

رستوران La Brasserie غذاهای سنتی فرانسوی و بین المللی را ارائه می دهد و رستوران Tien Hsiang Lo غذاهای Hangzhou را سرو می نماید. درقسمت لابی ،بوفه Liz Gastronomie کالاها و شیرینی های تازه پخته شده را فراهم آورده است. لیستی از منوی سرویس اتاق های خوشمزه برای ناهار خوری در اتاق ارائه میشود.