هتل لوفتاستانبول

هتل لوفت استانبول در میدان تکسیم واقع شده است و تا خیابان استقلال 300 متر فاصله دارد . هتل دارای وای فای رایگان است و اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت و دکور مدرن می باشند . حمام اختصاصی همراه با لوازم بهداشتی و آرایشی در تمام اتاق ها قرارداده شده است .

 هتل لوفت استانبول در اتاق  آشپزخانه دارای یخچال ، گاز ، کتری برقی و تستر قرارداده شده است . می توانید در اتاق خود آشپزی کنید و از خوردن غذا لذت ببرید . همچنین بعضی از اتاق ها دارای تراس مبله می باشند .

صبحانه ی ترکی یا اروپایی ( هر کدام که میل شما باشد ) هر روز در اتاقتان تحویل می شود . اگر مایل به غذای خانگی هستید می توانید سفارش دهید ، هتل آماده ی هرگونه پذیرایی از شما میباشد. همچنین رستوران الجریا که در خیابانی فرانسوی واقع شده است به مهمانان هتل 10 درصد تخفیف می دهد . غذاهای خانگی و ارگانیک با پرداخت مبلغی اضافی برای شما آماده می شود . می توانید انتخاب کنید که وعده ی غذایی خود را در رستوران سرو کنید یا در تراس اتاق خود . سرویس دهی 24 ساعته به اتاق نیز برای مسافران تدارک دیده شده است.

سرویس رفت و آمد از هتل به فرودگاه ،‌خشکشویی و اتوشویی از دیگر امکانات هتل است . جمعه ها و شنبه ها موسیقی زنده در خیابان هتل اجرا می شود . هتل لوفت دارای اتاق کنفرانس ، مجهز به ویوید پرو جکشن ، فکس و دستگاه کپی می باشد . می توانید قرارهای کاری خود را در برگزار کنید و نگران کارهای خود نباشید .

رستوران لوکس Cezayir را می توانید برای قرارهای مهم کاری در نظر بگیرید و از مهمان خود پذیرایی کنید . از هتل تا برج گالاتا 1 کیلومتر و تا ایستگاه ماشین برقی 600 متر و تا فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر فاصله هست .

مسافرانی که به خرید و گشت و گزار علاقه ی زیادی دارند مرکز خرید بیوگلو انتخاب بسیار مناسبی می باشد .

در نظر سنجی های انجام شده هتل لوفت از مسافران خود امتیاز 8.7 را دریافت کرده است .

 

امکانات هتل

  • آسانسور
  • صبحانه بوفه
  • تهویه مطبوع
  • حوله و دمپایی به تعداد نفرات
  • مسواک، خمیر دندان و صابون